Võida Pafis bingoga topelt

Pafis võidad bingoga topelt

Paf online kasiino kutsub sind sellel nädalal topelt võitudega bingot mängima. Nimelt lisas kasiino Lucky Ticket boonusmängule kahekordsed võidud. Mis tähendab, et sul on võimalus võita 20-sendist kahe euroni. Kui mängus on aga korraga enam kui 40 piltit, on võidud suuremad.


|


Mis mäng on Lucky Ticket boonusmäng?

Pafi Lucky Ticket boonusmäng käivitub kohe, kui keegi on saanud Bingo viiel real. Boonusmäng on õnneratas, millel on nummerdatud auhinnakastikesed. Kõik bingo mängijad osalevad loosimises ja neil, kellel on õnne, saavad mängida ka boonusmängu. Iga soetatud bingo pileti eest saad ühe loosipileti. Kui sinu pilet võidab loosi, võid sina ratta peatada. Number, mille kohal ratas peatub, näitab auhinnakasti, mille võid avada.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Tutvu siit teiste NetEnt'i mängudega

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


eestikasiino.com