Pakkumine on lõppenud

Blackjacki maratoni promo

Blackjacki maraton Pafis – auhinnafond 2000 eurot

Pafis on sellel nädalal live kasiino blackjacki maraton, mille käigus antakse blackjacki mängijatele kokku 2000 eurot lisaks. Selleks, et pakkumisest osa võtta, mängi Evolution Gamingu punastes blackjacki laudades, ja selleks, et sul auhinnafondist oma osa oleks võimalik saada, on sul selle nädala jooksul vaja saada 20 blackjacki. Nii lihtne see ongi – saa 20 blackjacki ja saad kindlalt osa võidurahast.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

  • Mängi Evolution Gaming punastes blackjacki laudades. Kuigi arvesse lähevad kõik teised Evolution Gaming mängutootja punased blackjacki lauad, siis arvesse ei lähe Freebet blackjack, Infinite blackjack, ja Party blackjack.
  • Saa nädala jooksul 20 kahe kaardiga blackjacki.
  • Mängi mistahes panusega – miinimumi ei ole.
  • Mängi nii vähe kui tahad, miinimumvoorude arvu ei ole samuti. Kui sul õnnestub saada 20 blackjacki vaid 20 käega, siis on sinu töö tehtud.
  • Oma blackjackide üle pead arvestust pidama ise, mingit loendurit kuskil ei ole.

Võitjate nimed ja võidusumma avaldatakse pärast kampaania lõppu.

Liitu Paf kasiinoga!


 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...