Pakkumine on lõppenudPafi jõulukalender viib safarireisile ja kingib raha ning tasuta spinne

Pafis toimvad kuni jõululaupäevani tasuta loosid. Iga päev on auhinnaks raha, tasuta spinnid ja safarireis kahele. Jõulukalendris osalemine on täiesti tasuta, kuid võitmiseks pead olema mänginud viimase kolme kuu jooksul vähemalt ühe reaalse rahaga mängu.

Millised on jõulukalendri loosiauhinnad?

Iga päev jõulukalendi loosi auhinnaks raha, tasuta spinnid ja 6-päevane Lõuna-Aafrika safarireis kahele.

See on reisikogemus sulle ja su sõbrale. Te lähete safarile nii päikeseloojangul kui ka selle tõusul. Külastate Ukutula Lion Lodge lõvikasvatust, naudite ühe kohaliku Aafrika küla traditsioonilist tantsuetendust, külastate kohalikku turgu ja maitsete parimaid roogasid, mida Lõuna-Aafrikal pakkuda on. Te peatute Johannesburgi läheduses Sun City's 5-tärni hotellis Palace of the Lost City Hotel. Tegemist on väga kena kohaga, mis pakub sulle ja su kaaslasele kõikvõimalikke hüvesid. Reis toimub 15.-20. märtsil, 2015. aastal. Seega, oled valmis koos Pafiga safarile minema?

Kuidas jõulukalendri loosis osaleda?

See on lihtne. Esmalt tuleb sul hakata Pafi kasutajaks või logida sisse olemasoleva kontoga ning mängida vähemalt ühe korra pärisraha peale.Võitjate nimekirja uuendatakse tööpäevadel enne lõunat ning Paf võtab õnnelikega ühendust personaalselt e-posti teel või Paf sõnumite kaudu.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...