Pafi külastaja võitis suure summa Hall of Gods slotikaga

Pafi kauaaegne mängija võitis 136 529€

Pafi värskeim suurvõidu saanud mängija liitus kasiinoga juba 2013. aastal. Samal päeval, mil täitus võitja 13. aastat Pafi kasutajana, võitis ta 136 529,78 eurot slotimänguga Hall Of Gods. Mängu näol tegu on Net Entertainment'i poolt välja antud põhjamaiselt mütoloogilise videoslotiga.Sellist võitu on raske omaks võtta nii võitjal endal kui ka tema lähedastel: " Suurest õnnest hüppasin õhku, teavitasin võidust ka oma perekonda, kuid nemad keeldusid mind uskumast. Tõestasin oma juttu näidates neile ekraanil ilutsevat võidusummat!” Ehitusvaldkonnas leiba teeniv võitja lubas nüüd mõned päevad puhkust lisaks võtta.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


eestikasiino.com