Pane ka oma õnn Pafi jackpoti mängudel keerutades proovile


Pafis võideti 3 000 000€ jackpot

Ühe Pafi veebikasiino külastaja unistus täitus ootamatult ja suurelt. Nimelt võitis ta üleeile Soomes Mega Fortune Dreams jackpoti videoslotil keerutades kolm miljonit eurot. Paf on muuseas tituleeritud õnnelikuks ettevõtjaks, kuna kasiinole kuuluvad kaks Guinness World Records sertifikaati maailma suurimate väljamakstud online slotimängude jackpottide eest. Rekordiline jackpot 17.8 miljonit eurot võideti 2013. aasta alguses mänguga Mega Fortune.Pafis on veel suuri jackpotte, mis ootavad võitmist

Hoolimata tõigast, et Mega Fortune Dreams jackpot jõudis õnnelikesse kätesse, on kasiinos veelgi ahvatlevaid peavõite. Näiteks on jackpot välja võtmata mängudes Hall of Gods ja Arabian Nights.

Saa Pafiga liitudes 100€ boonust ja 100 tasuta spinni

Kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, saad selle alloleva lingi kaudu luua. Nii ootab sind tervitusboonus, milleks on 100 tasuta spinni Microgaming'u slotimängus Rabbit in the Hat. Lisaks saad kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks kasuta sissemakselboonuskoodi BONUS100.

LIITU PAFIGA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...