Pafi üliõnnelik mängija võitis Mega Fortune Dreams jackpoti

Pafi mängija võitis 3,4 miljonit eurot

Üliõnnelik mängija võitis Paf.com veebikeskkonnas 3,4 miljonit eurot Net Entertainment'i slotimänguga Mega Fortune Dreams. Tegu on Pafi ajaloo suuruselt viies väljamängitud online jackpot ja kaheksas jackpot, mille suurus on üle 3 miljoni euro.Juba kolmteist aastat Pafi kliendiks olnud neljakümnendates mees sai võidu 15. jaanuari varahommikul. Võidumehe panus oli 4 eurot. “Loomulikult oli see väga ärev hetk, kuid suureks üllatuseks ka iseendale suutsin ma täiesti rahulikuks jääda,” lausus võitja. Mehe ainsaks plaaniks hetkel on võidust ka oma naist ja last teatada. "Nad kindlasti üllatuvad kõvasti, kui neile võidust räägin," ütles võitja.

Õnnelik Pafi mängija võitis üle kolme miljoni eurose jackpoti mänguga Mega Fortune Dreams

Soovid samuti Mega Fortune Dreamsi mängida?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100. Nii saad koheselt oma õnne selles NetEnt'i jackpotimängus Mega Fortune Dreams proovile panna.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...