Pakkumine on lõppenud

Riskivaba korvpalli panus

Pafi annab sulle riskivaba korvpalli panuse

Pafi spordiennustusportaal alustas 27. septembril kampaaniaga, mille käigus on kõigil korvpallifännidel võimalik teha üks 20 eurone riskivaba panus. Mis tähendab seda, et juhul kui see panus ei võida, saad sa panustatud raha 100% tagasi, ja tagastatud raha puhul ei ole tegemist boonusrahaga, mis tähendab et soovi korral saad sa selle koheselt ka oma pangakontole kanda.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Kuidas 20€ riskivaba panust saada?

  • Kui sul Pafi kontot veel ei ole, loo see siin.
  • Seejärel tee oma Pafi kontole vähemalt 20€ suurune sissemakse kasutades Pafi boonuskoodi BASKET.
  • Tee vähemalt 20€ suurune panus. Panus võib olla kas mängueelne, või siis soovi korral võid panustada ka juba käimasolevale mängule.
  • Panus tuleb ära teha 7 päeva jooksul pärast boonuskoodiga sissemakse tegemist.

Liitu Pafiga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...