Pakkumine on lõppenud

Pafi slotiturniir

Paf annab 5000 € ja 100 000 tasuta keerutust

Paf lükkas käima slotiturniiri, kus vaid üks õnnelik keerutus võib sulle anda massiivse lisaauhinna. Turniir kestab 13. jaanuarist kelle 14:00 kuni 19. jaanuari südaööni. Kampaanias osalemiseks tuleb mängida ühel kolmest kvalifitseeruvast slotist.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

  • Kampaaniast osa võtmiseks on mõistagi vajalik Pafi konto olemasolu. Kui sul seda veel ei ole, siis loo see siin.
  • Seejärel ava kas üks või mitu pakkumises osalevas slotist. Kampaanias osalevate slottide nimed on järgmised: Legacy of Dead, Legacy of Egypt, ning Doom of Egypt.
  • Mängi valitud slotil või slottidel vähemalt 0,30€ panusega.
  • Edetabel pannakse kokku ühtlustatud panusega suurimatest võitudest, ehk siis seni, kuni sinu panus on vähemalt mainitud minimaalne 0,30€, on sinu võiduvõimalused selle minimaalse panusega mängides täpselt sama suured kui näiteks kellelgi, kes mängib 3€ panusega.
  • Mida suurema võidu sulle üks keerutus toob, seda kõrgemale sa edetabelis tõused.
  • Lisaks võivad tasuta spinnid sulle sülle kukkuda kõigis kolmes mängus ka täiesti suvaliselt hetkel. Tasuta spinnide nägemiseks võib olla vajalik mängu taaskäviamine. Juhuslikult kukkuvad tasuta spinnid on kasutatavad mängus Legacy of Dead.

Millised on auhinnad?

Juhuslikult sülle kukkuvate tasuta spinnide arv võib olla kas 10 või 30. Rahalisi auhindu jagatakse esimesele 200-le ning edetabeli parimate kohtade auhinnad on aga järgmised:

Koht Auhind
1

€1500

2

€700

3-4

€300

5-10

€50

11-200

€10

Võitjad kuulutatakse välja 20. jaanuaril pärast kella 13:00, ning ka auhinnad peaks võitjate kontodele jõudma juba samal päeval.

Ei tasuta spinnide võitudel ega ka rahalistel auhindadel ei ole läbimängimise kohustust, ehk siis soovi korral võid raha koheselt kasiinost välja kanda.

Liitu Pafiga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...