Pakkumine on lõppenudPafil on sünnipäev! Sind ootab kolm päeva üllatusi

Kas teadsid, et Paf.com veebikeskkond avati 3. detsembril 1999. aastal? Paf oli muuseas üks esimesi, kes selle suure sammu astus. Oma meelelahutuse pakkumist alustasid nad spordiennustustega. Pafi esimene online ennustusmäng oli kolmik-kombo - ennustuskupong, mis koosneb kolmest erinevast ennustusest. Viimasest inspireerituna tähistab kasiino ka oma 15. sünnipäeva üllatuspaketiga, mis loositakse kolmel päeval kõiki kolmik-kombo ennustuskupongiga mänginute vahel.

Võida üllatuspakett endale ja oma sõbrale

3.-5. detsembril loosib Paf iga päev välja võrratu üllatuspaketi kõigi vahel, kes on sel päeval kolmik-kombo ennustuskupongiga mänginud. Iga üllatuspakett on väärtusega 2x400 eurot. Auhind on mõeldud sulle ja su sõbrale.

Juhul, kui spordiennustuste tegemine on sinu jaoks midagi uut või kui sa ei tea, mis asi see kolmik-kombo ennustus on, ära muretse, sest Paf pani kokku kolm erinevat kolmikpanust, mille vahel omale sobivaima välja valida.

Häbelik: Kolm madalate panustega mängu ühel ennustuskupongil – suur võimalus võita.
Doktor: Kolm keskmise suurusega panustega ennustust ühel kupongil – piisavalt head võimalused võitmiseks.
Õnneseen: Kolm kõrgete panustega ennustust ühel kupongil – siin on võitmiseks juba ka õnne vaja.

Kuidas osaleda?

Liitu Pafi kasutajaskonnaga ning loo endale konto ja märgi ennast kampaanias osalejaksTee ise kolmik-kombo ennustus või vali üks neist Häbelik, Doktor või Õnneseen
Tee oma panus ja jää võitu ootama


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...