Pakkumine on lõppenud

Kogu saavutusi Rabbit ja The Hat slotikal ja saa tasuta spinnePafis läheb saavutuste eest jagamisele 2000 tasuta spinni

Pafi on saabunud uus slotimäng Rabbit in The Hat ja selle puhul kingib kasiino saavutuste eest kuni 2000 tasuta spinni.Kuidas saavutusi koguda?

Paf jagab ära 2000 tasuta keerutust nelja erineva saavutuse täitmisel. Selleks tuleb sul saada sobituvaid sümboleid 3, 4 ja 5 korda järjest. Kui saavutus on olemas, tõstetakse see võidutabelis esile.

Millised on saavutuste väärtused?

Vaata allolevast tabelist võimalikke saavutusi. Kui oled mõne saavutuse vabastanud, siis piisab kui laed mängu uuesti ning tasuta keerutused ootavad sind automaatselt.

Vaata siit saavutusi, mida on tarvis koguda

Kuidas osaleda?

  • Logi oma Pafi kontole
  • Mängi Rabbit in The Hat slotikal reaalse raha eest
  • Keeruta minimaalselt 0,09€ panustega
  • Kogu saavutusi

Sul ei ole veel Pafi kontot?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

ASU SIIT TASUTA KEERUTUSI KOGUMA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...