Pakkumine on lõppenud

Pafis on Bingo Week! Võida tahvelarvuti või promoraha

Pafis on käes Bingo Week, mis tõotab põnevat mänguaega ja suurepäraseid auhindu. Paf on seekordseks auhinnaks valinud õhukese, kerge ning samal ajal veekindla ja eriti laheda tehnikavidina - Sony Xperia Z2 T 10.1" 16 GB WiFi + LTE Android tahvelarvuti. Tahvelarvuti läheb loosi kõigi vahel, kes end kampaaniale registreerivad ning Pafis "Bingo with Friends" mängu mängivad. Lisaks loosib kasiino viiele osalejale 20 eurot promoraha.

Selleks, et kampaanias osaleda ei tule teha muud, kui registreerida end Pafi kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga ning mängida reaalse raha eest vähemalt korra "Bingo with Friends" mängu. Auhind läheb loosi kõigi osalejate vahel.

Kampaania kestab 4.-10. august 2014.

Lõbusat mängimist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...