Pakkumine on lõppenud


Pafis saad NetEnt slotikaid mängides lisaboonuseid

Mängi Pafis Net Entertainmenti mobiilseid ja veebipõhiseid slotimänge ja kogu lisaboonuseid. Nimelt pani kasiino oma uutele mängijatele kokku kollektsiooni populaarsematest mängudest - lahedate teemade ja suurte võitudega. Kampaania mängud tunned ära selle järgi, et käivitamisel ilmub neile mängutootja logo.

Paf premeerib sind nende slotimängude mängimise eest. Iga läbimängitud 30 x 5 € käibe eest saad automaatselt 5 eurot oma kasutajakontole. Iga kord kui oled kogunud 10 eurot lisaboonust, saad selle välja võtta või kasutada teiste mängude mängimiseks.

Kampaanias osalemiseks ei tule teha muud, kui registreerida end Pafi kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga, mängida NetEnt'i vingeid slotimänge ning saada osa kasiino preemiatest.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...