Pane õnn Pafi teistes jackpoti mängudes proovile


Täna öösel keerutati Pafis 3 miljoni eurone jackpot

Pafis Mega Fortune Dreams videoslotil keerutades võideti täna öösel jackpot suurusega 3 020 481 eurot. Õnnelik võitja panustas võiduliinil 0,40€. Õnnelik võitja registreerus kasiino kasutajaks juunikuus."See on minu elu kõige õnnelikum päev. Ma ei ole siiani und silmale saanud ja minu abikaasa ei suuda uskuda, et see kõik on päriselt juhtunud. Ma sain alles siis aru, et olen võitnud, kui Pafist mulle laupäeva hommikul helistati," ütles üliemotsionaalne ja väga väga õnnelik naine.

Naise kindel plaan on esimese asjana panka minna, et osa rahast hoiustada ning investeerida.

Seesuguste suurte võitude puhul on tavaks, et Paf võtab õnneliku mängija ühendust, et siis teda lisaks õnnitlemisele ka nõustada. "Soovime, et meie võitjad tunneks oma rahast rõõmu ning soovitame neil seetõttu saada finantsnõustamist ja jääda anonüümseks. Samuti soovitame neil mängimisest puhkus võtta. Meie eesmärgiks on, et iga klient tunneks, et asub sõprade keskel. Selle saavutamiseks proovime suurte summade võitjatega isiklikult ühendust võtta ja hoiame ühendust just nii palju kui nad vajavad ja ise tunnevad, et soovivad," sõnas Pafi kommunikatsiooni osakonna juhataja ning pressiesindaja Mattias Lindquist.

Pafis on veel suuri jackpotte, mis ootavad võitmist

Hoolimata tõigast, et Mega Fortune Dreams jackpot jõudis õnnelikesse kätesse, on kasiinos veelgi ahvatlevaid peavõite. Näiteks on jackpot välja võtmata mängudes Hall of Gods ja Arabian Nights.

Saa Pafiga liitudes 100€ boonust ja 100 tasuta spinni

Kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, saad selle alloleva lingi kaudu luua. Nii ootab sind tervitusboonus, milleks on 100 tasuta spinni Microgaming'u slotimängus Rabbit in the Hat. Lisaks saad kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks kasuta sissemaksel boonuskoodi BONUS100.

LIITU PAFIGA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...