Chanz annab tasuta spinne ja saadab Kopenhaagenisse!

Chanz
Kampaaniaperiood 04/06/2021 - 24/06/2021

Kogu värvilisi märke, korja tasuta spinne ja võita tripp Taani!

Chanz

8 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 4 jun - 24 jun

Võida reis Kopenhaagenisse
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Boonusel on neli osa ja kasutada tuleb boonuskoode. Läbimängimise tingimused tuleb täita 30 päeva jooksul maksimaalselt 2€ panusega. 50 esimese spinni võidud on pärisraha. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Pakkumise detailid

Järgmised kolm nädalat on Chanz kasiino Taani värvides, kuna äsja algas märkides korjamise kampaania, mille peavõiduks on justnimelt tripp Kopenhaagenisse väärtusega €1000.

Aga see ei ole kaugeltki kõik.

Iga päev on sul Chanz kasiino lehel olles võimaik leida kuni kaheks erinevat märki.

Kolm neist annavad tasuta spinne.

Iga päev on esimene märk, mille sa Chanzi lehelt leiad, tasuta spinnide märk. Sellele vajutamisel saad sa koheselt 5 tasuta spinni, mille võitudel puudub igasugune läbimängimise nõue.

Teine tasuta spinnide märk, mida päeva jooksul leida on võimalik, on sõbra tasuta spinnide märk. Leides selle, on sul võimalik anda 10 tasuta spinni sõbrale või siis vahetada neid mõne teise Chanzi mängijaga.

Kolmandaks tasuta spinnide märgiks on Taani värvides Super Chanz. Leides selle märgi, saad sa endale koheselt 50 tasuta spinni.

Kui esimese mainitud tasuta spinnide märgi leiad sa iga päev põhimõtteliselt garanteeritult (loe kampaania tingimusi käesoleva pakkumise lõpust), siis sõbra spinnide märgi leidmine võtab juba kauem aega, ja Super Chanz peidab ennast ülihästi mõnikord terve kampaania jooksul.

Lisaks tasuta spinnide märkidele on veel 5 märki, mis sulle koheselt aga midagi ei anna.

Küll aga saad sa iga 24 kokku kogutud märgi eest ühe loosipileti kampaania pealoosimisele, milles loositakse välja reis Kopenhaagenisse (väärtus €1000) ning 25 rahalist auhinda väärtusega 25€.

Kampaania tingimused

  • Kampaaniast saavad osa võtta KÕIK Eesti Chanzi mängijad.
  • Tasuta spinnide märkide leidmiseks pead sa olema viimase seitsme päeva või kampaaniaperioodi jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse ja panustanud vähemalt 20€ eest.
  • Kampaania võidud makstakse välja pärisrahas ja läbimängimise nõue puudub täielikult.
Chanz 8 Päeva
8 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 4 jun - 24 jun

Võida reis Kopenhaagenisse