Tasuta spinnid ja reis Portugali!

Chanz
Kampaaniaperiood 03/06/2022 - 23/06/2022

Kogu värvilisi märke, korja tasuta spinne ja võita tripp Portugali! Ja seda lisaks igapäevastele tasuta spinnidele.

Chanz

0 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 3 Jun - 23 Jun

Võida reis Portugali! Ning tasuta spinnid iga päev!
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Kehtivad reeglid ja tingimused

Pakkumise detailid

Järgmised kolm nädalat on Chanz kasiino Portugali värvides, kuna äsja algas märkides korjamise kampaania, mille peavõiduks on justnimelt tripp Portugali väärtusega €1000.

Aga see ei ole kaugeltki kõik.

Iga päev on sul Chanz kasiino lehel olles võimaik leida kuni kaheks erinevat märki.

Kolm neist annavad tasuta spinne.

Iga päev on tavaliselt esimene märk, mille sa Chanzi lehelt leiad, tasuta spinnide märk. Sellele vajutamisel saad sa koheselt 5 tasuta spinni, mille võitudel puudub igasugune läbimängimise nõue.

Teine tasuta spinnide märk, mida päeva jooksul leida on võimalik, on sõbra tasuta spinnide märk. Leides selle, on sul võimalik anda 10 tasuta spinni sõbrale või siis vahetada neid mõne teise Chanzi mängijaga.

Kolmandaks tasuta spinnide märgiks on Portugali värvides Super Chanz. Leides selle märgi, saad sa endale koheselt 50 tasuta spinni.

Kui esimese mainitud tasuta spinnide märgi leiad sa tihtipeale pea iga päev ja lausa esimese märgina (loe kampaania tingimusi käesoleva pakkumise lõpust), siis sõbra spinnide märgi leidmine võtab tavaliselt juba kauem aega, ja Super Chanz peidab ennast ülihästi mõnikord terve kampaania jooksul.

Lisaks tasuta spinnide märkidele on veel 5 märki, mis sulle koheselt aga midagi ei anna.

Küll aga saad sa iga 24 kokku kogutud märgi eest ühe loosipileti kampaania pealoosimisele, milles loositakse välja reis Portugali (väärtus €1000) ning 25 rahalist auhinda väärtusega 25€.

Kampaania tingimused

  • Kampaaniast saavad osa võtta KÕIK Eesti Chanzi mängijad.
  • Tasuta spinnide märkide leidmiseks pead sa olema viimase seitsme päeva või kampaaniaperioodi jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse ja panustanud vähemalt 20€ eest.
  • Kampaania võidud makstakse välja pärisrahas ja läbimängimise nõue puudub täielikult.
Autor
autorid
Siim on Eesti kasiinodel pilku peal hoidnud juba aastaid ja hetkel jagab ta oma kasiinokogemusi Eesti Kasiino lehel. Eelnevalt on Siim kirjutanud erinevatele veebilehtedele ja kunagi kirjutas ta ka Shanghais tegutsevale inglise keelsele paberväljaandele. Sinna kirjutas ta häälega Hispaaniasse minemisest ja ka Eesti kohalikust spordialast Kiiking.
Chanz 0 päeva
0 Päeva Alles jäänud

Pakkumine kehtib 3 jun - 23 jun

Võida reis Portugali! Ning tasuta spinnid iga päev!