Live RTP ning kohalikud slotiturniirid

Slots.io
Kampaaniaperiood 01/05/2021 - 30/06/2021

Jälgi iga sloti jooksvat keskmist tagasimakse protsenti, osale majasisestel slotiturniiridel ning saa väljamaksed kätte koheselt!

Slots.io

30 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 1 may - 30 jun

Kiired väljamaksed, Live RTP iga mängu kohta ja palju muud
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Läbimängimise nõue 35x ning selle täitmiseks on 30 päeva. Tasuta spinnide saamiseks tuleb pakkumistega liituda ja panustada vastavalt nõuetele. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Pakkumise detailid

Slots.io on võrdlemisi uus kontovaba kasiino, mis võrreldes teiste Eesti online kasiinodega pakub oma mängijatele võimalust näha jooksvata RTP’d (Live RTP) iga konkreetse sloti kohta.

See tähendab seda, et sa saad näha, kui palju on mäng viimase 24h, viimase nädala või kuu jooksul välja maksnud.

Seda infot võib tõlgendada aga mitmeti.

Kui sloti RTP on 96%, aga Live RTP näiteks 36%, siis ühest küljest võiks öelda, et mäng on vähe välja maksnud, ja teoreetiliselt võiks mingil hetkel nüüd suuri võite tulema hakata.

Teisalt aga võib seda võtta ka nii, et slot on suht õnnetu ja võib-olla ei peaks seal mängima.

Samad küsimused kehtivad ka RTP’s kõrgema Live RTP kohta.

Majasisesed slotiturniirid

Lisaks korraldab Slots.io pidevalt ka majasiseseid slotiturniire. Nende turniiride auhinnafond ei ole reeglina küll ülisuur, jäädes sinna €300 ja €400 juurde, aga kuna tegemist on kasiino enda turniiridega, siis on võiduvõimalused üsna head.

Reeglina on turniirid kahesugused – esiteks õnneliku keerutuse turniirid (ehk siis võidavad kõrgeima võidukordajaga võidu saanud mängijad) ja teiseks panuse arvu turniirid (ehk siis võidavad turniiri jooksul enim spinne teinud mängijad).

Slots.io teeb kiireid väljamakseid

Slots.io kasiino on kontovaba kasiino. Sellest lähtuvalt saad kõik oma võidud alati välja võtta väga kiiresti. Reeglina vaid loetud sekundite jooksul.

Slots.io 0 Päeva
0 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 1 may - 30 jun

Kiired väljamaksed, Live RTP iga mängu kohta ja palju muud