Septembrikuu aardejaht Chanz kasiinos!

Chanz
Kampaaniaperiood 02/09/2022 - 22/09/2022

Täida missioone ja saa tasuta spinne

Chanz

0 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 2 Sep - 22 Sep

Chanz annab läbimängimise nõudeta tasuta spinne
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Kehtivad reeglid ja tingimused

Pakkumise detailid

Chanz Casino alustas taaskord oma aardejahi kampaaniaga. Kampaania kestab kolm nädalat, kuni 22. septembrini, ning terve kampaania vältel on sul võimalik saada tasuta spinne absoluutselt iga päev!

Tasuta spinnide saamiseks tuleb täita missioone.

Uus missioon avalikustatakse iga päev kell 10:00 hommikul.

Missioonid on aga erinevad – mõned missioonid on lihtsalt ekraanil sadavate müntide (ehk tasuta spinnide!) korjamised ja teiste missioonide puhul on sul vaja teha mõnes konkreetses slotikas mingi kindel arv spinne.

Chanz pakkumine

Ekraani ülemisest äärest alla sadavate tasuta spinnide korjamine toimub kahel päeval nädalas. Ühel päeval korjad sa tasuta spinne endale, teisel päeval aga sõbrale. Kui sul aga sõpru Chanz kasiinos veel ei ole, siis saad sõbraspinne vahetada ka teiste mängijatega.

Kampaania tingimused

Eestis saavad kampaaniast osa võtta absoluutselt kõik Chanzi mängijad. Küll aga on tasuta spinnide varakambri ülesanne (ehk müntide korjamine) avatud vaid nendele mängijatele, kes on viimase seitsme päeva, või siis kampaaniaperioodi jooksul, teinud vähemalt ühe sissemakse ja panustanud mängudes minimaalselt 20€ eest.

Kõik kampaania käigus saadavad võidud makstakse välja pärisrahas ning mingit läbimängimise nõuet neile ei kehti.

Peaauhinna loosimine

Lisaks igapäevastele tasuta spinnidele saad sa iga missiooni täitmise eest ka ühe loosipileti kampaania lõpus toimuvale peaauhinna loosimisele.

Loosimine toimub 23. septembril 2022.

Kampaania peaauhind on €500, aga auhindu antakse kokku 50-le mängijale.

Mängijad, kes teevad ära kõik 21 missiooni, saavad kampaania lõpus oma kontole veel 50 tasuta spinni.

Autor
autorid
Siim on Eesti kasiinodel pilku peal hoidnud juba aastaid ja hetkel jagab ta oma kasiinokogemusi Eesti Kasiino lehel. Eelnevalt on Siim kirjutanud erinevatele veebilehtedele ja kunagi kirjutas ta ka Shanghais tegutsevale inglise keelsele paberväljaandele. Sinna kirjutas ta häälega Hispaaniasse minemisest ja ka Eesti kohalikust spordialast Kiiking.
Chanz 0 päeva
0 Päeva Alles jäänud

Pakkumine kehtib 2 sep - 22 sep

Chanz annab läbimängimise nõudeta tasuta spinne