Septembrikuu aardejaht Chanz kasiinos!

Chanz
Kampaaniaperiood 03/09/2021 - 23/09/2021

Täida missioone ja saa tasuta spinne

Chanz

0 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 3 sept. - 23 sept.

Chanz annab läbimängimise nõudeta tasuta spinne
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Boonusel on neli osa ja kasutada tuleb boonuskoode. Läbimängimise tingimused tuleb täita 30 päeva jooksul maksimaalselt 2€ panusega. 50 esimese spinni võidud on pärisraha. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Pakkumise detailid

Chanz Casino alustas taaskord oma aardejahi kampaaniaga. Kampaania kestab kolm nädalat, kuni 23. septembrini, ning terve kampaania vältel on sul võimalik saada tasuta spinne absoluutselt iga päev!

Tasuta spinnide saamiseks tuleb täita missioone.

Missioonid on aga erinevad – mõned missioonid on lihtsalt ekraanil sadavate müntide (ehk tasuta spinnide!) korjamised ja teiste missioonide puhul on sul vaja teha mõnes konkreetses slotikas mingi kindel arv spinne.

Ekraani ülemisest äärest alla sadavate tasuta spinnide korjamine toimub kahel päeval nädalas. Ühel päeval korjad sa tasuta spinne endale, teisel päeval aga sõbrale. Kui sul aga sõpru Chanz kasiinos veel ei ole, siis saad sõbraspinne vahetada ka teiste mängijatega.

Kampaania tingimused

Eestis saavad kampaaniast osa võtta absoluutselt kõik Chanzi mängijad. Küll aga on tasuta spinnide varakambri ülesanne (ehk müntide korjamine) avatud vaid nendele mängijatele, kes on viimase seitsme päeva, või siis kampaaniaperioodi jooksul, teinud vähemalt ühe sissemakse ja panustanud mängudes minimaalselt 20€ eest.

Kõik kampaania käigus saadavad võidud makstakse välja pärisrahas ning mingit läbimängimise nõuet neile ei kehti.

Peaauhinna loosimine

Lisaks igapäevastele tasuta spinnidele saad sa iga missiooni täitmise eest ka ühe loosipileti kampaania lõpus toimuvale peaauhinna loosimisele.

Loosimine toimub 24. septembril 2021.

Kampaania peaauhind on €500, aga auhindu antakse kokku 50-le mängijale.

Mängijad, kes teevad ära kõik 21 missiooni, saavad kampaania lõpus oma kontole veel 50 tasuta spinni.

Chanz 0 päeva
0 Päeva Alles jäänud

Pakkumine kehtib 3 sep - 23 sep

Chanz annab läbimängimise nõudeta tasuta spinne