Osale slotiturniiridel ja pea slotiduelle – iga päev!

Chanz
Kampaaniaperiood 09/12/2021 - 31/03/2022

Mängi oma lemmikslottidel ning saa lisavõite!

Chanz

0 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 9 Dec - 31 Mar

Osale slotiturniiridel ja pea slotiduelle 24/7!
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Kehtivad reeglid ja tingimused

Pakkumise detailid

Chanz kasiino on üks vähestest online kasiinodest, kus on võimalik kogu aeg osaleda kiiretel slotiturniiridel ning pidada teiste mängijatega üks-ühele ka slotiduelle.

Chanz’i slotiturniirid ehk võidujooksud

Chanz kasiino kiired slotiturniirid või siis võidujooksud, nagu Chanz neid ise nimetab, toimuvad 24/7.

Võidujooksus osalemiseks on vaja teha mistahes võidujooksus osalevas slotis 50 spinni. Turniiri võidab see, kes nende spinnidega kõige enam võrreldes oma panuse suurusega võidab.

Võidujooksu võitja saab 50 tasuta spinni, teine koht 25 tasuta spinni, kolmas 20 tasuta spinni, neljas 15 tasuta spinni ning viies koht 10 tasuta spinni.

Võidujooksul osalemine on tasuta.

Küll aga on lisaks võimalik osa võtta ka megajooksust, mille osalustasu on 1 euro. Ka siin tuleb võitmiseks teha 50 tasuta spinni ja nendega võita enam kui teised mängijad.

Megajooksu puhul saavad esimesed kolm kohta rahalise auhinna, viimased kolm kohta aga tasuta spinne.

Kasiino duellid

Lisaks võidujooksudele on võimalik osaleda ka duellidel.

Duelle peetakse mõistagi üks-ühele ning iga duell kestab 3 minutit. Mõlemad mängijad mängivad duelli pidades sama mängu ning minimaalselt tuleb duelli jooksul panustada 3 eurot.

Duelli võitja saab tasuta spinne. Lisaks osaled sa duellidest osa võtmisel automaatselt ka „Mägede valitseja” turniiril.

Iga päev annab Chanz välja 10 lisaauhinda. Enim duelle võitnud mängija võidab 100 tasuta spinni, järgmised mängijad vastavalt 50, 20 või 10 tasuta spinni.

Chanz jagab tasuta spinne mõnikord iga päev

Lisaks mainitud turniiridele korraldab Chanz põhimõtteliselt iga kuu ka erinevaid kolmenädalasi kampaaniaid, mille raames on võimalik saada tasuta spinne iga päev.

Kõik Chanz kasiino turniiride ja ka taoliste kampaaniate raames saadud tasuta spinnide võidud makstakse välja pärisrahas ning läbimängimise nõue on tavaliselt ümmargune null.

Autor
autorid
Siim on Eesti kasiinodel pilku peal hoidnud juba aastaid ja hetkel jagab ta oma kasiinokogemusi Eesti Kasiino lehel. Eelnevalt on Siim kirjutanud erinevatele veebilehtedele ja kunagi kirjutas ta ka Shanghais tegutsevale inglise keelsele paberväljaandele. Sinna kirjutas ta häälega Hispaaniasse minemisest ja ka Eesti kohalikust spordialast Kiiking.
Chanz 0 päeva
0 Päeva Alles jäänud

Pakkumine kehtib 9 dec - 31 mar

Osale slotiturniiridel ja pea slotiduelle 24/7!