Tasuta spinnid ja tripp Hispaaniasse!

Chanz
Kampaaniaperiood 05/08/2022 - 25/08/2022

Mängi järgneva kolme nädala jooksul Chanz kasiinos ja korja ekraanile ilmuvaid märke. Nii on sul võimalik leida iga päev tasuta spinne ja osaleda ka pealoosimisel.

Chanz

0 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 5 Aug - 25 Aug

Tasuta spinnid ja tripp Hispaaniasse!
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Boonusel on neli osa ja kasutada tuleb boonuskoode. Läbimängimise tingimused tuleb täita 30 päeva jooksul maksimaalselt 2€ panusega. 50 esimese spinni võidud on pärisraha. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Pakkumise detailid

Järgmised kolm nädalat on Chanz kasiino Hispaania värvides, kuna äsja algas märkides korjamise kampaania, mille peavõiduks on justnimelt tripp Hispaaniasse väärtusega €1000.

Aga see on vaid peaauhind.

Iga päev on sul Chanz kasiino lehel olles võimaik leida kuni kaheks erinevat märki.

Kolm neist annavad tasuta spinne.

Iga päev on üks märk, mille sa Chanzi lehelt leida saad, tasuta spinnide märk. Sellele vajutamisel saad sa koheselt 5 tasuta spinni, mille võitudel puudub igasugune läbimängimise nõue.

Teine tasuta spinnide märk, mida päeva jooksul leida on võimalik, on sõbra tasuta spinnide märk. Leides selle, on sul võimalik anda 10 tasuta spinni sõbrale või siis vahetada neid mõne teise Chanzi mängijaga.

Kolmandaks tasuta spinnide märgiks on Hispaania värvides Super Chanz. Leides selle märgi, saad sa endale koheselt 50 tasuta spinni.

Kui esimese mainitud tasuta spinnide märgi leiad sa reeglina iga päev (loe kampaania tingimusi käesoleva pakkumise lõpust), siis sõbra spinnide märgi leidmine võtab juba kauem aega, ja Super Chanz peidab ennast ülihästi mõnikord terve kampaania jooksul.

Lisaks tasuta spinnide märkidele on veel 5 märki, mis sulle koheselt aga midagi ei anna.

Küll aga saad sa iga 24 kokku kogutud märgi eest ühe loosipileti kampaania pealoosimisele, milles loositakse välja reis Hispaaniasse (väärtus €1000) ning 25 rahalist auhinda väärtusega 25€.

Kampaania tingimused

  • Kampaaniast saavad osa võtta KÕIK Eesti Chanzi mängijad.
  • Tasuta spinnide märkide leidmiseks pead sa olema viimase seitsme päeva või kampaaniaperioodi jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse ja panustanud vähemalt 20€ eest.
  • Kampaania võidud makstakse välja pärisrahas ja läbimängimise nõue puudub täielikult.
Chanz 0 päeva
0 Päeva Alles jäänud

Pakkumine kehtib 5 aug - 25 aug

Tasuta spinnid ja tripp Hispaaniasse!