Tour de Chanz – missioonid ja tasuta spinnid iga päev

Chanz
Kampaaniaperiood 04/07/2022 - 24/07/2022

Täida lihtsaid missioone ja võida auhindu!

Chanz

0 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 4 Jul - 24 Jul

Tour de Chanz - täida missioone ja võida elektriline tõuks!
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Kehtivad reeglid ja tingimused

Pakkumise detailid

Chanz kasiino alustas oma suvise Tour de Chanz kampaaniaga, mille raames on sul võimalik tasuta spinne saada absoluutselt iga päev!

Lisaks saad sa iga ülesande täitmise eest ka ühe loosipileti kampaania pealoosimisele. Juhul, kui sa täidad kõik 21 ülesannet, saad pealoosimisele mitte 21 vaid hoopis 50 loosipiletit. Ning lisaboonusena lisaks ka 50 tasuta spinni.

Pealoosimisel läheb mängu elektriline tõukeratas. Lisaks sellele võidavad kümme õnnelikku ka 100 tasuta spinni lisaks.

Igapäevaste tasuta spinnide saamiseks tuleb sul täita igapäevaseid ülesandeid.

Ülesanded on erinevad ja ka konkreetsed auhinnad on erinevad. Küll aga saad sa reeglina ülesannete täitmise eest 5 kuni 25 tasuta spinni.

Millised on missioonid, ülesanded?

Missioone on erinevaid, aga reeglina jäävad need ühte neist kategooriatest:

  • Kahel päeval nädalas pead sa lihtsalt ekraanil sadavaid münte kokku korjama (tasuta spinnide varakambri ülesanne). Kokku on võimalik kinni püüda kuni 15 münti ehk tasuta spinni. Hea õnne korral isegi 50 tasuta spinni. Seda siis juhul, kui ekraanilt peas alla sadama teemant, ja sa selle ka kinni püüad.

    Ühel päeval nädalas korjad sa tasuta spinne endale. Teisel päeval aga sõbrale. Sõbra spinnid saad kinkida mõnele oma tuttavale, või siis vahetada neid mõne teise mängijaga.
  • Mõnel päeval tuleb sul tasuta spinnide saamiseks esmalt teha mingi arv spinne mingis kindlas slotis enda rahaga. Reeglina tuleb teha 50, 100, või 200 tasuta spinni.
  • Mõnel päeval tuleb läbida Chanz kasiino võidujooks.
  • Mõnel päeval pead aga maha pidama ühe või mitu slotiduelli mõne teise mängijaga.

Kampaania reeglid

  • Kampaania kestab 04.07-24.07.2022
  • Tasuta spinnide varakamber on avatud vaid nendele mängijatele, kes on viimase seitsme päeva või kampaaniaperioodi jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse ja panustanud vähemalt 20 euro eest.
  • Kõik kampaania jooksul võidetud tasuta spinnide võidud makstakse välja pärisrahas ning nende läbimängimise nõue on null.
Autor
autorid
Siim on Eesti kasiinodel pilku peal hoidnud juba aastaid ja hetkel jagab ta oma kasiinokogemusi Eesti Kasiino lehel. Eelnevalt on Siim kirjutanud erinevatele veebilehtedele ja kunagi kirjutas ta ka Shanghais tegutsevale inglise keelsele paberväljaandele. Sinna kirjutas ta häälega Hispaaniasse minemisest ja ka Eesti kohalikust spordialast Kiiking.
Chanz 0 päeva
0 Päeva Alles jäänud

Pakkumine kehtib 4 jul - 24 jul

Tour de Chanz - täida missioone ja võida elektriline tõuks!