Tour de Chanz 2021 – täida ülesandeid ja saada tasuta spinne!

Chanz
Kampaaniaperiood 05/07/2021 - 25/07/2021

Täida missioone ja teeni tasuta spinne. Kõik on läbimängimise nõudeta. Või võida hoopis elektriline tõukeratas!

Chanz

1 päev alles jäänud

Pakkumine kehtib 5 jul - 25 jul

Tasuta spinnid iga päev
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Boonusel on neli osa ja kasutada tuleb boonuskoode. Läbimängimise tingimused tuleb täita 30 päeva jooksul maksimaalselt 2€ panusega. 50 esimese spinni võidud on pärisraha. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Pakkumise detailid

Chanz Casino alustas juba seitsmendat korda Tour de Chanz kampaaniaga, mis jagab mängijatele tasuta spinne ühel või teisel viisil iga päev.

Tasuta spinnidega võidetud raha makstakse alati välja pärisrahas, ehk siis läbimängimise nõue on null.

Mida Tour de Chanz 2021 mängijale pakub?

Järgneva kolme nädala jooksul (05.07 – 25.07.21) on kõigil mängijatel tasuta spinne võimalik saada iga päev. Lihtsalt täida päevamissioone ja tasuta spinnid on sinu!

  • Esmapäeviti on sinu ülesandeks lihtsalt lehekülje ülemisest servast alla sadavaid münte ehk tasuta spinne korjata. Maksimaalselt saad kokku koguda kuni 15 tasuta spinni. Mõned mängijad võivad aga alla sadamas näha mündi asemel ka teemanti, mis annab koheselt hoopis 50 tasuta spinni.
  • Teisipäeviti korjad sa tasuta spinne sõbrale. Taaskord on sul võimalik kokku korjata kuni 15 tasuta spinni. Need tasuta spinnid saad anda kas mõnele oma Chanz kasiinos mängivale sõbrale või siis vahetada neid mõne teise mängijaga. Sellisel viisil saad sa teisipäeval ka endale tasuta spinne lisaks.
  • Kolmapäevast kuni pühapäevani tuleb sul täita aga teistsuguseid missioone. Missiooniks võib olla näiteks 100 spinni tegemine mõnes konkreetses slotikas, võidujooksust osa võtmine või slotiduelli maha pidamine.

Kui sa täidad kõik 21 missiooni, saad 26.07 kell 12:00 automaatselt veel 50 tasuta spinni enda kontole.

Mis auhindu Tour de Chanz veel pakub?

Lisaks eelnevale saad sa iga missiooni täitmise eest ka ühe pileti kampaania pealoosimisele, mis toimub 26.07.

Pealoosimise auhinnad on järgmised:

  • Kaks mängijad võidavad elektrilise tõuksi!
  • 5 mängijat saavad 100 tasuta spinni lisaks

Kuidas loosipileteid lisaks saada?

Selle kampaania jooksul saad sa ühe loosipileti iga päevaülesande täitmise eest. Täites aga kõik 21 ülesannet, saad sa 21 loosipileti asemel hoopis 50 loosipiletit.

Kampaania tingimused

Kampaaniast saavad osa võtta kõik mängijad, aga esmaspäevane ja teisipäevane tasuta spinnide varakambri ülesanne on avatud ainult mängijatele kes on viimase seitsme päeva või siis kampaaniaperioodi jooksul teinud sissemakse ja panustanud vähemalt 20€ eest.

Chanz kasiino korraldab analoogseid kampaaniaid pidevalt

Kuigi kampaaniad kannavad erinevaid nimesid, korraldab Chanz taolisi kampaaniaid üle kuu. Seega hoia ka pärast kampaania lõppu silmad ja kõrvad lahti, kuna juba Augustis tehakse teist tüüpi tasuta spinnide kampaania ning Septembris on oodata taaskord midagi väga sarnast käesolevale kampaaniale.

Chanz 0 Päeva
0 päeva alles jäänud

Pakkumine kehtib 5 jul - 25 jul

Tasuta spinnid iga päev