Pakkumine on lõppenud

Pane õnn miljonimängudes 5 lisa euroga proovile

Mida teeksid sina miljoni euroga? Šoppaksid Milanos, ostaksid suure villa ja vinge auto, reisiksid sõpradega ümber maailma, investeeriksid haridusse, annetaksid heategevuseks? Olgu su unistused millised tahes – väiksed või suured – nüüd on sul reaalne võimalus need ellu viia. Haara õnnel sabast, osale Maria enneolematus jackpoti mängus ja saa järgmiseks miljonäriks!

Kuidas see käib?

Registreeri end Maria Kasiino kasutajaks või logi sisse juba olemasoleva kontoga ning aktiveeri boonuspakkumine. Seejärel naudi jackpoti mänge Arabian Nights, Fishy Fortune, Geisha Wonders, Gold Rush, Icy Wonders, Major Millions, Mega Fortune Dreams, Mega Joker, Mega Moolah, Super Lucky Frog ja/või The Dark Knight 25 euro eest ja saa 5 eurot pealekauba oma võidušansi suurendamiseks.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...