Pakkumine on lõppenud

Panusta Euroliiga mängudele ja saa oma osa 2500-eurosest auhinnafonist

Terve hooaja vältel annab Tonybet oma mängijatele, kes panustavad Euroliiga mängudele, garanteeritud summas rahalisi auhindu. Iga 10€ panuse eest, mille teed mistahes Euroliiga mängule, saad ühe pileti. Kui sul on kuu lõpus kõige rohkem pileteid, saad endale ka kõige suurema osa auhinnafondist.

2500-eurose auhinnafondi arvestuses loevad kõik Euroliiga põhihooaja mängudele tehtavad panused välja arvatud paaris/paaritu, täpne skoor või need, mis tühistatakse või milles puudub nii-öelda action ehk panus on tehtud mõlemale poolele. Samuti tasub meeles pidada, et pileteid saab ainult enne mängude algust tehtud panuste eest.

Sa võid teha ka mitmik- ning süsteempanuseid, kui nendes sisaldub vähemalt üks Euroliiga mäng ning panus on vähemalt 10€. Iga kord kui panustad 10 eurot, saad ühe loosipileti.

Kuidas kampaanias osaleda?

Liitu TonyBetiga, kes on tõenäoliselt parim korvpallipanuste vahendaja maailmas ning tee panused Euroliiga põhihooaja mängudele, et võistelda kuu edetabelis ning saada oma osa garanteeritud auhinnafondist.


Auhinnafondist

Iga kuu lõpus premeerib TonyBet neid mängijaid, kellel on kõige rohkem pileteid. Lisaks sellele loosivad nad kõikide panustajate vahel välja kolm õnnelikku, kes võidavad 100-eurose rahalise auhinna. Antud loosimises ei mängi kogutud piletite täpne arv rolli.

Kõige parem uudis on aga see, et auhinnafond on küll garanteeritult vähemalt 2500€, kuid võib tõusta ka märksa kõrgemale. Iga põhihooajal visatud korvi järel läheb auhinnafondi 0.50€. Kui kuu jooksul visatakse üle 5000 punkti, hakkab kerkima ka auhinnafond.

Igakuise edetabeli auhinnad:

1. koht: €1250 garanteeritud (50% auhinnafondist)
2. koht: €750 garanteeritud (30% auhinnafondist)
3. koht: €500 garanteeritud (20% auhinnafondist)


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...