Pakkumine on lõppenud

Panusta korvpalli MMile ja võida Galaxy Tab

Tee Pafis vähemalt 1-euro suurune panus korvpalli MMile ja võida üks kahest Galaxy Tab 4 tahvelarvutist. Auhinnad loositakse välja kahes osas - nende vahel, kes on panustanud kuni 4. septembrini toimuvatele mängudele ja neile, kes on teinud panuse hilisemateks, 5.-14. septembrini toimuvatele MMi mängudele.

Selleks, et kampaanias osaleda ei tule teha muud, kui hakata Pafi kasutajaks, registreerida end kampaaniale ja panustada vähemalt 1-euro eest korvpalli MMi mängule.

Kampaania auhinnad loositakse 16. septembril.

Head panustamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...