Panusta korvpalli MMile ja võida vähemalt 10 000 eurot

On aeg ennustada, sest TonyBetis on iga vise kuldne. Tähistamaks aasta tähtsaimat korvpallivõistlust, garanteerib Tonybe ühele oma mängijale vähemalt 10,000 suurvõidu.

Kuidas osaleda?

Esmalt tuleb sul liituda TonyBetiga ning seejärel panustada 10 € või rohkem mistahes korvpalli MM-i mängule, et koguda loosipileteid. Mida rohkem pileteid kogud, seda suuremad on sinu võiduvõimalused. Võistluse lõppedes annab kasiino ühele oma mängijale täpselt sama summa eurosid kui palju punkte MM-il kokku visatakse. Kindel on aga see, et rahaline auhind pole väiksem kui 10 000 €!

Pane tähele, et kui sa oled uus TonyBeti kasutaja, siis ära unusta kasutamast boonuskoodi ALL4BASKET, mis tagab sulle esimesel deposiidil tervitusboonuse kuni 200 €.


Kuidas panustada?

Iga 10-eurose 2-3 way panuse eest, mille teed korvpalli MM-mängudele, saad ühe 10 000 € loosipileti. Ühel mängul saad sa teenida vaid ühe pileti sõltumata sellest, mitu panust sa antud mängule tegid. Samuti on oluline meeles pidada, et pileteid saab ainult mängueelsete panuste eest.

Sa võid teha ka mitmik- ning süsteempanuseid, kui nendes sisaldub vähemalt üks korvpalli MMi mäng ning panus on vähemalt 10 €. Iga panustamise pealt saad ühe loosipileti.

Võida vähemalt 10 000 €

2010. aasta korvpalli MM-il skoorisid seal osalenud 24 võistkonda 80 mängu peale kokku 12 000 punkti. See eeldab, et ka nendel maailmameistrivõistlustel visatakse vähemalt 10 000 punkti. Võistluse lõppedes annab TonyBet ühele oma mängijale täpselt sama summa eurosid kui palju punkte kokku korvpalli MM-il visatakse. Kindel on aga see, et rahaline auhind pole väiksem kui 10 000 €!

Head panustamist ja võimsalt punkte!


Eestikasiino.com