Pakkumine on lõppenud

Panusta kossule ja saa osa 5000 euro suurusest auhinnafondist

Ennusta Triobetis vähemalt 1 euro eest korvpalli MM-i matšile ja osaled turniiris, mille auhinnafond on 5000€. Täpsematele kossufännidele on auhinnaks kuni 100€ ja kokku saad osaleda kolmes roundis - alagrupimängud, play-offid ja finaalid.

Mängijate edurivid selguvad:

KOSSULAHING 1: Alagruppide ennustusturniir - 30. august kuni 5. september
KOSSULAHING 2: Play-offide ennustusturniir - 6. kuni 8. september
KOSSULAHING 3: Finaalide ennustusturniir - 9. kuni 15. september

Kuidas osaleda?

Turniiris osalemiseks tuleb sul olla Triobeti registreeritud kasutaja ja teha vähemalt 1€ suurune panus vabalt valitud korvpalli MMi matšile. Iga kaotatud ennustus annab osalejale 1 punkti, iga võidetud ennustus aga 21 punkti. Kokku 50 enim punkte kogunud osalejat saavad igas iseseisvas kampaania osas rahalised auhinnad, mis jagunevad järgmiselt:

1. koht 100€
2.-10. koht 50€
11.-50. koht 25€

Enim punkte kogunud osalejatest koostatakse pidevalt uuenevat edetabelit.

Kampaania kestab 30. august - 14. september 2014.

Edukat ennustamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...