Panusta OlyBeti spordibaaris

Tehes kampaania perioodil 5-euroose panuse mistahes jalgpalli maailmameistrivõistluse mängule, saad loosikupongi, millega osaleda igapäevases vaheloosimises ja suures finaalloosimises, et võita VIP pakett Helsinkis toimuvale Glasgow Celticu ja Tottenham Hotspursi sõpruskohtumisele.

Iga 5 € panuse eest saad ühe pileti ehk, kui teed 50 € panuse, saad 10 loosikupongi.

Finaalloosimise auhinnaks on VIP pakett teisel augustil Helsingis toimuvale Glasgoq Celticu ja Tottenham Hotspusi sõpruskohtumisele.

Auhinnad

  • VIP pakett, milles sisaldub:
  • 2 VIP piletit mängule
  • VIP teenindust koos söökide ja jookidega
  • 200 € reisiraha

Lisaks loositakse välja vaheauhindu, milleks on igas spordibaaris 2 tavapiletit samale sõpruskohtumisele, 5 ametlikku MM-i replica jalgpalli, 5 spordifännipaketti ning OlyBet panustamisraha.

Vaheloosimised toimuvad 15.06, 22.06, 29.06, 06.07 ja 13.07 kell 19.
Finaalloosimine toimub 16.07 kell 19 Kristiine spordibaaris.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...