Panustamine

Panustamine

Panustamine on sõna, mida kasutatakse spordiennustuste tegemisel. Panus, lisaks muudele tähendustele, tähendab näiteks ennustusmängu pandud summat, ja panustamine tähendab sellisel juhul mingi summa mängu panemist.

Kas panustamisega on võimalik võita?

Fakt on see, et pikas perspektiivis suurem osa inimestest, kes spordis panuseid panevad, kaotavad. Küll aga tuues paralleeli äritegevusega, siis samamoodi lõpetab 90% uutest firmadest tegevuse juba üsna pea. See aga ei tähenda, et neil vähemalt mõni aeg väga hästi ei läinud. Ja lisaks sellele paljudel neist ülejäänud 10% firmadest võib minna ülihästi. Panustamise puhul oleneb sinu edukus samuti nagu äri puhul suures osas huvist asja vastu ja loomulikult ka õppimisvõimest ja õppimisvalmidusest. Õigesti panustades on võimalik võita palju või vähemalt kindlasti omale pisut lisaraha teenida.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.
€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Panustamise rahahaldus (bankroll management)

Edukaks panustamiseks on vaja rohkem kui vaid teadmisi spordist. Oluline on ka teada, kuidas hallata oma panka, ehk teada üht kui teist rahahaldusest oma kasiino kontol. Kõige olulisem põhimõte igasuguste õnnemängude mängimise puhul on see, et mängida võib ainult rahaga, mille kaotamist sa endale lubada saad. Panustamine eesmärk on võitmine, ja piisavate teadmiste ja ka normaalse õnne korral on see rohkem kui võimalik. Küll aga ei ole panustamises mitte midagi kindlat, ja olenemata kõikidest neist tundidest, mida sa võib-olla enne mõne ennustuse tegemist kulutasid, võid sa siiski väga lihtsalt ka kaotada.

Oluline oleks oma spordipanuste kohta ka arvet pidada, kõik oma erinevad panused erinevates kasiinodes kirja panna koos nendega kaasnenud võitude või kaotustega. Ja seda ikka selleks, et enda panustamise edust või ebaedust paremat ülevaadet saada ja hiljem soovi või vajaduse korral oma eelnevaid ennustusi analüüsida. Kui sa teed panuseid mitmetele erinevatele spordialadele, siis on hiljem ka hea vaadata, millistele spordialadele panustamine on sinu jaoks parimaid tulemusi tootnud. Kuigi tegemist on spordiENNUSTUSTEGA, siis need ennustused põhinevad (või vähemalt peaks põhinema) mingitel eelnevatel teadmistel, ja võib-olla ka sulle endale teadmata lähevad sul panused ühele spordialale tunduvalt paremini kui mõnele teisele spordialale lähtuvalt sinu teadmistest. Ehk siis väga hea on igaks juhuks omada ülevaadet oma panustustegevusest, hoolimata sellest, et pidevalt kõige kirja panemine võib olla tüütu.

Kui suur peaks olema üks panus?

Sinu keskmise panuse suurus peaks kindlasti sõltuma sinu panga või bankrolli suurusest. Reeglina soovitatakse panustada ühele ennustusele mitte rohkem kui 0.5 kuni 5%. Tõenäoliselt kõige mõistlikumad panuse suurused jäävad 1-2% juurde võrreldes sinu bankrolli suurusega. Miks see nii väike peab olema? Kaotusi tuleb ette, ja panustades vaid 1% oma bankrollist iga individuaalse panuse peale, ei kao kogu su raha ühe korraga ebaõnne korral tühjusse, vaid riskid on piisavalt hajutatud.


€ 100 boonus.

Mõistliku panuse suuruse ideest lähtuvalt võiks summa, millega kokku panustad, olla vähemalt 100 eurot, kuna siis on sul võimalus teha 1 või 2 euro suuruseid panuseid. Tuhat eurot oleks arusaadavalt veel parem summa, aga algaja spordiennustajana ei ole nii suurt summat mõistlik kohe mängu panna. Ja vaid 10 eurose kasiino sissemakse puhul on probleemiks selle 1% suurus, milleks selle puhul oleks vaid 10 senti, mis tähendab et isegi panuse võidu korral teeniksid sa siiski vaid sente ja enda motiveerimine õigete panuste tegemiseks on sellisel puhul tõenäoliselt üsna keeruline. Samas lihtsalt meelelahutuse tarbeks panustamine töötab hästi ka 10 sendiste panustega.

Mõistlik rahahaldus on edukaks panustamiseks peaaegu sama oluline kui spordialade hea tundmine.

Leia panustamiseks parima koefitsiendid

Erinevad spordiennustusportaalid pakuvad erinevate mängud jaoks tihtipeale erinevaid koefitsiente. Selleks, et alati võita nii palju kui võimalik on mõistlik kasutada panustamiseks rohkem kui vaid ühte spordiennustuste pakkujat. Seda seetõttu, et ühe mängu jaoks võib pakutav koefitsient olla sinu jaoks parim ühes kasiinos, samas kui mõne teise mängu puhul võib parimat koefitsienti pakkuda hoopis mõni teine spordiennustuse leht.

Panusta tasuta riskivabade panustega

Spordiennustusportaalid pakuvad tihtipeale spordiennustajatele erinevaid boonused, milleks üheks võimalikuks variandiks on riskivabad panused. Kuigi mõnikord antakse sulle pärast kasiinoga liitumist ja esimese sissemakse tegemist üks kuni neli 10 kuni 25 euro suurust riskivaba panust, ja seega on need pakkumised limiteeritud, on nende riskivabade panustega võitmise korral siiski hea võimalus oma väikesest sissemaksest kohe mitu korda suurem algkapital edasiseks panustamiseks saada. Mõnikord pakutakse boonusena ka lihtsalt näiteks 100% sinu sissemaksest, ehk siis tehes 50 euro suuruse sissemakse, see kahekordistatakse koheselt, ja sul on võimalik panuseid teha enam mitte 50 euro eest vaid nüüd juba 100 euro eest. Selliste pakkumiste puhul soovitame muidugi igaks juhuks alati lugeda boonuse tingimusi, kuna mõnikord võib nendega kaasneda mingi läbimängimise nõue, enne kui sul on võimalik oma raha kasiino kontolt välja võtta.

Võta riskivaba panus Olybetist


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...