Parimad boonused 2019

Aasta kokkuvõte - 5 Parimat Kasiinoboonust aastal 2019

Ehk mida oodata 2020. aastalt?

Vaatame tagasi aastale 2019. Millised olid Eesti kasiinode kõige paremad boonused? Kuigi mõnda neist boonustest ei ole võimalik enam uuel aastal kasutada, siis need boonused annavad siiski hea idee sellest, mida võib mõnelt konkreetselt kasiinolt oodata aastal 2020.

1. Betsafe andis tasuta raha – täname Tänakut!

2019. aastal oli tõenäoliselt kõige meeldejäävam boonus Betsafe kasiinol. Enne WRC Kataloonia etappi küsis Betsafe oma mängijatelt lihtsa küsimuse – Kas Ott Tänakust saab pärast Kataloonia rallit maailmameister? Kui vastasid õigesti, said pärast Kataloonia ralli lõppu 20 eurot. Kui vastasid valesti, said 5 eurot. Arvestades, et küsimusele vastamine oli tasuta, ning vähemalt 5 eurot oli garanteeritud kõigile vastajatele, ning sellel rahal puudus ka igasugune läbimängimise nõue, siis võiks just seda Betsafe’i pakkumist nimetada 2019. aasta parimaks kasiinoboonuseks.


€ 100 boonus.

Antud boonus oli mõeldud eelkõige juba olemasolevatele klientidele lojaalsusboonusena, seega soovitame Betsafe kasiinos omale konto luua juba täna. Eriti kuna lisaks on ka Betsafe'i liitumispakkumine üsna hea.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

2. Chanz Casino kampaaniad

Arvestades, et Chanzil oli sarnaseid kampaaniaid üsna tihti, siis raske on öelda milline neist kõigist see kõige-kõige parem oli, aga kõigil neil oli üks ühine omadus – kampaania jooksul, mis kestis tavaliselt 2-4 nädalat, oli kõigil võimalik iga päev saada 5 tasuta läbimängimise nõudeta spinni. Ja seda lisaks võimalusele leida ka sõbra spinnide märk või hoopis kobistada 50 tasuta spinni otsa. Taolisi läbimängimise nõudeta igapäevaseid boonuseid ei paku just iga kasiino. Nende kampaaniate ajal oli tasuta spinnide märkide leidmiseks vajalik vähemalt 10 euro läbimängimine kas kampaania perioodi jooksul või viimase seitsme päeva jooksul. Ja muud ei midagi.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Eeldatavasti teeb Chanz kasiino taolisi kampaaniaid ka 2020. aastal ning seetõttu soovitame kindlasti liituda ka Chanz kasiinoga juba täna.

3. Parim liitumisboonus Paf kasiinolt

Üldiselt on kõigil kasiinodel ühel või teisel moel väga sarnased liitumisboonused. Reeglina koosnevad need mingist rahalisest boonusest ja mingist arvust tasuta spinnidest. Ja kõigile sellistele boonustele rakenduvad tavaliselt ka mingid kindlad läbimängimise nõuded.

Aga Paf kasiino liitumisboonus vähemalt 2019. aastal oli selles osas kindlasti erinev. Pafi liitumisboonus oli 25 tasuta spinni (vahepeal ka 50), ning iga tasuta spinni väärtus oli 20 senti. Nende tasuta spinnide saamiseks sissemakset ei olnud vaja teha, ning puudus ka igasugune võitude läbimängimise nõue. Ja mitte ainult, lisaks said oma esimese vähemalt 10 eurose sissemaksega ka koheselt 10 eurot lisaraha, millel taaskord puudus igasugune läbimängimise nõue.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Seepärast vääribki Paf kasiino siin parimate boonuste lehel mainimist. Ja meie eeldus on, et vähemalt samasugust boonust pakub Paf oma uutele mängijatele ka aastal 2020.

4. Optibeti üliäge pokkeriboonus

Kui aga sinu lemmikmänguks kasiinos on pokker, siis 2019. aasta parimaks pokkeriboonuseks võiks nimetada just Optibeti pokkeriboonust. Optibet pakkus mängijatele mitmeosalist pokkeriboonust, millest üks osa oli tavaline – 2 euro kaupa vabastatav kuni 2000 eurone boonus. Iga osa kätte saamiseks oli vaja maksta 10 eurot reiki.


€ 1 000 boonus.

Lisaks aga pakkus Optibet ka Honeymoon boonust, mille puhul oli mängijatel vaja iga päev mingi väike missioon täita, ja selle käigus oli mängijatel kokku võimalik saada kuni 7 erinevat auhinda. Auhinnad varieerusid $1 turniiri piletist kuni $150 rahani.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Ja ka sellega Optibeti pokkeripakkumine ei lõppenud. Uutel mängijatel oli samuti suhteliselt lihtsalt võimalik saada üks $2.10 turniiri pilet ja üks $10.50 turniiri pilet. Lisaks oli võimalik saada ka 88 dollarine pilet, aga selle saamine oli juba keerulisem. Kuigi kindlasti mitte võimatu.

Ka selle boonuse puhul eeldame, et Optibet ei muudu seda ka uuel aastal.

5. Olybeti esmaspäevased tasuta spinnid

Kuigi Chanz kasiino pakkumistega see kindlasti väga võrreldav ei ole, eristub Olybet oma püsikliendi pakkumisega siiski suurest osast teistest kasiinodest. Nimelt andis Olybet kõigile mängijatele, kes viimase 30 päeva jooksul sissemakse on teinud, igal esmaspäeval 5 tasuta spinni. Ja tasuta spinnidega võidetud rahal ei olnud ka mingit läbimängimise nõuet.


€ 1 100 boonus.

Kuigi igal esmaspäeval 5 tasuta spinni ei ole just kõige suurem arv, siis samas on tegemist siiski täiesti tasuta võimalusega võita tasuta raha. Ja meie Eestikasiino.com lehel julgeks pakkuda, et Olybet jätkab oma esmaspäevaste tasuta spinnide pakkumisega ka 2020. aastal.

Milliseid kasiinoboonuseid võiks oodata aastal 2020?

Nagu juba mainitud, siis nii mõnigi mainitud boonus jääb tõenäoliselt samaks ka uuel aastal. Lisaks annab eelmise aasta info hea idee ka selle kohta, mida võiksid mõned kasiinod teha 2020. aastal. Kindlasti ei muuda Chanz kasiino oma häid tasuta spinnide pakkumisi, ja ka Optibeti pokkeriboonus jääb täenäoliselt samaks. Samuti võiks eeldada, et Pafis ei muutu midagi halvemaks - uutele Pafiga liitujatele jäävad tõeäoliselt alles läbimängimise nõudeta boonused, mida tasuks kindlasti ära kasutada.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...