Parimad mängud boonuse läbimängimiseks

Parimad mängud kasiinoboonuse läbimängimise nõude täitmiseks

Online kasiinod pakuvad sulle tihtipeale üsna atraktiivseid boonuseid, olgu need siis tänuks sulle kasiinoga liitumise eest, või siis mõni muu boonus juba tunduvalt hiljem. Väga tihti käivad selle kasiinoboonusega aga kaasas ka mingid läbimängimise tingimused. Näiteks võib kasiino pakkuda sulle 100% boonusraha koos sinu esimese sissemaksega, aga tingimustes siis nii muuseas ka mainida, et boonusrahal on 30x läbimängimise kohustus.

Kui su deposiit on näiteks 100 euro suurune, ja sa saad 100 eurot boonusraha lisaks, siis eelneva näite puhul tuleks sul enne võimalust oma võite kasiinost välja võtta kõigepealt vähemalt 3000 euro eest slottidel ka panustada. Või siis boonuse puhul, kus läbimängimise nõue kehtib ka su sissemaksele, oleks sul vaja panustada lausa 6000 euro eest.

Mida suurem on läbimängimise nõue, seda väiksema tõenäosusega sa selle täita suudad enne kui sul kogu raha, nii oma sissemakse kui ka saadud boonus, otsa saab. Küll aga on mängijal võimalik kogu raha kaotamise riski pisut vähendada. Seda saab teha valides õiged mängud. Teoreetiliselt oleks kõige õigem mäng kasiinoboonuse läbimängimiseks võib-olla näiteks blackjack, kuna seal võib majaeelis olla ka vaid 0.5% kuni 1% juures, samal ajal kui slottidel on see reeglina 2-8% juures. Aga mitmete tavapäraste kasiinoboonuste puhul live kasiino mängud ei lähe boonuse läbimängimisel arvesse, või siis on nende puhul läbimängimise nõue veelgi suurem.

Aga õnneks on võimalik teha häid otsuseid ka slottide valikul. Võitu, või raha allesjäämist pärast läbimängimise lõppu ei saa sulle garanteerida keegi. Teeme selle kohe selgeks. Aga valides n-ö õiged slotid on sul võimalik oma võimalusi selleks kindlasti suurendada. Tähelepanu tuleks slottide puhul pöörata eelkõige kahele näitajale. Üks on RTP ehk keskmine tagasimakse protsent – see võiks ideaalis olla seal 96-98% juures. Loomulikult, RTP ei taga sulle seda, et ka sina sellist tagasimakse protsenti näed. Aga pikas perspektiivis, mida kõrgem see on, seda parem. Teine näitaja, millele peaks võib-olla isegi enam tähelepanu pöörama, on sloti volatiilsus, väljamakse tihedus, või kuidasiganes me seda ka ei otsustaks nimetada. Inglise keeles kasutatakse selleks väljendeid volatility või variance. See näiteb laias laastus seda, kui stabiilselt konkreetne slott välja maksab. Väga kõrge volatiilsusega slottide puhul võib vabalt ette tulla hetki, kus sa teed isegi sadu keerutusi ilma ühegi vähekenegi mõistlikuma võiduta. Samas kui sa võidad, võib võit olla suur. Väga madala volatiilsusega slotid võivad teha väikseid väljamakseid väga tihti, aga sealt suuri võite pole mõtet liiga palju oodata.

Kasiinoboonuse läbimängimise nõuete täitmiseks on kindlasti n-ö ohutumad just võimalikult madala volatiilsusega mängud, kuna nende puhul on tõenäosus suurem, et sa kõik läbimängimise nõuded, enne raha otsa saamist või sellest liigselt suure osa kulutamist, täidetud saad.

Millised on parimad mängud läbimängimise nõude täitmiseks?

Pikk jutt, sitt jutt, seega kokkuvõtteks võiks öelda, et parimad mängud kasiino boonuste läbimängimise nõuete täitmiseks on kõrge RTP ning madala volatiilsusega slotid.

Nii kõrgete kui madalate volatiilsuse näitajatega slotte leiad siit. Lisaks leiad mõned head mängud boonuse läbimängimiseks ka järgnevast tabelist:

  Mäng Mängutootja RTP Volatiilsus (P)Jackpot
Blood Suckers
Blood Suckers NetEnt 98% Madal Ei
Tomb Raider

Tomb Raider: Secret of the Sword

Microgaming 95.23% Madal Ei
Bonus Bears
Bonus Bears Playtech 95.17% Madal Ei
Sails of Gold
Sails of Gold Play'n Go 96.25% Madal Ei
Starmania
Starmania NextGen 97.87% Madal-keskmine Ei

Aga kahjuks ei ole ka kasiino loll

Kõik, mida eelnevalt mainisime, vastab tõele. Küll aga ei pruugi nende parimate slottide leidmine siinkohal olla alati nii lihtne kui ta olla võiks. Sellega seoses peaks ära märkima, et tihtipeale on parimad võimalikud mängud, millega võiks kasiinode boonuste läbimängimise nõudeid täita, samal põhjusel ka panustamise nõuete täitmiseks välistatud. Ehk siis ega kasiinodki lollid ei ole. Kui boonuse läbimängimisel on mingid mängud välistatud, siis nende nimekirja leiad sa vastava boonuse tingimuste nimekirja lugedes.


eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...