Pakkumine on lõppenud

Kasuta ära täiesti tasuta spinnid

Kuni 80 tasuta spinni nädalas – lihtsalt logi sisse!

Maria kasiino (ja tegelikult ka Maria suurem vend, aga sellest juba hetke pärast) annab mängijatele igal esmaspäeval ja reedel garanteeritult 5 kuni 20 tasuta spinni, mille võitudel puudub ka igasugune läbimängimise nõue. Ja mis veel parem, nende tasuta spinnide saamiseks ei ole sul vaja teha midagi muud kui lihtsalt reedel kella 19.00 ja 21.00 vahel oma kontole sisse logida ja Serengeti Kings slotikas avada. 

Saladuskatte all ütleme kohe ära ka selle, et ühe väikse lisaliigutusega on sul tegelikult võimalik saada nädalas kahel päeval lausa 2x 5 kuni 20 tasuta spinni, aga sellest juba hetke pärast!

€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Pärast sisenemist ja sloti avamist avaneb tasuta spinnide loosiratas, kus selgub sinu täpne võidetud tasuta spinnide arv. Minimaalselt viis spinni on aga garanteeritud ja nende spinnide saamiseks ei ole ühtki muud eeldust kui vaid kasiino konto olemasolu.

Kordame veel üle – tasuta spinnide võidud makstakse sulle kõik välja pärisrahas ja läbimängimise nõue selle pakkumise puhul puudub täielikult. Ning nagu just mainisime, tasuta spinnide saamisel ei ole mitte ühtegi eeltingimust. Oluline on vaid õigel ajal (esmaspäeval ja reedel 19.00 ja 21.00 vahel) oma Maria kasiino kontole sisse logida ja Serengeti Kings slotikas avada.

Antud kampaania kestab kuni 2020. aasta juuni lõpuni.

Kui sul Maria kasiinos veel kontot ei ole, siis just praegu on ideaalne aeg selle loomiseks, kuna tasuta spinnid ja tasuta raha on alati see kõige magusam pala. Ja seda eriti veel siis, kui tegemist päriselt lihtsalt kingitusega on. Lisaks annab Maria Casino sulle liitumisel veel 10 tasuta spinni, ja esimese sissemaksega 90 tasuta spinni. Neile küll kehtivad ka läbimängimise nõuded.

Liitu Mariaga ja võta tasuta spinne!

Muuseas, see ei ole tegelikult veel päris kõik. Maria vennaskasiino Unibet pakub hetkel mängijatele täpselt sama võimalust. 

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

See aga tähendab seda, et soovi korral on sul võimalik saada täiesti tasuta spinne igal esmaspäeval ja igal reedel lausa kahest kasiinost korraga. Ehk siis hea õnne korral kokku kuni 80 tasuta spinni nädalas

Tasuta spinnide saamiseks on aga vaja loomulikult kõigepealt oma kontole sisse logida ja Serengeti Kings slotikas avada. Ja kui sul veel kontot loodud ei ole, siis saad Unibetist lisaks ka lihtsalt liitumise eest 5 tasuta spinni.

Ava konto Unibetis


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...