Parlay-süsteem panustamiseks

Parlay-süsteemis tehakse panuseid, mis põhinevad kogumisel ehk et nee panus, mis põhineb kogumisel ehk et mängu pannakse oma plussisumma ühes algpanusega. Kuna panus suureneb pärast võitu, on tegu positiivse progressi süsteemiga.

Parlay-süsteemi järgi mängides saab hoida mängu turvalisena ning võtta osaliselt võite tagasi selleks, et mitte kõike kaotada, juhul, kui panus ei võida. Parlay on oma olemuselt sarnane martingale-süsteemile.

Nagu enamik süsteeme, mis baseeruvad hot streaks'idel, töötab parlay ainult lühikeses perspektiivis ning mängu katkestamine, kui oled ees, on äärmiselt oluline. Süsteem sobib pigem kõrgete kui madalate võitude panustele. Näiteks, kui mägida ruletti, sobib see mustale/punasele panusele, ent pole sobilik straight up panuseks. Kui sa tunned, et tahad antud süsteemi järele proovida, kliki siia, et registreerida end Redbeti kasutajaks. Nii saad 100% boonuse sissemaksel kuni 100 € väärtuses.

Kuidas süsteem töötab:

1) Mängur teeb panuse. (näiteks €20, mis maksab 1:1)

2) Kui see võidab, on mänguril €40, millega tehakses uus panus. Kui panus aga kaotab, on algseks panuseks vaid summa, mis mängu pandi ning mängur teeb uue väikese panuse.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...