Pehmed & Karvased
Mängutootja : Paf Game Studio
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 10
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.9 / 5

Pehmed ja karvased – poliitilisest satiirist haaratud mänguautomaat

Pehmed ja karvased on Pafi oma meeskonna poolt loodud väga eestimaine mänguautomaat, mis põhineb samanimelisel Eesti päevapoliitikat ja poliitikuid kajastanud poliitisatiirilisel nukusarjal. Sari jooksis olenevalt ajahetkest nii ETV kui ka Kanal 2 peal.

Mängi Pehmeid ka Karvaseid siin:


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Pehmed ja karvased mängu tutvustus

Pehmed ja karvased on on kahepoolne slotimäng. Ehk siis kui paljud mängud annavad võite välja vaid kombinatsioonide puhul, mis algavad vaid vasakult, võivad Pehmete ja Karvaste puhul võiduliinid alata nii vasakult kui ka paremalt.

Mängu tegelased on nii nagu sarjaski tuntud Eesti poliitikud, ja seda kas siis oma näoga, või siis on nad kujutatud mõne loomana.

Pehmed ja karvased on esimene Eestis loodud ja eestlastega seotud slotimänguga üldse. Välja anti mäng Eesti 100. sünnipäeva puhul 2018. aastal.

Sloti detailsed näitajad:

Panuste vahemik: €0.10 – € 100
RTP: 96.79%
Rullikuid: 5
Ridu: 3
Võiduliine: 10
Tasuta keerutused: Jah
Jackpot: Ei
Pafi mängijate hinnang: 3.5/5

Mängu volatiilsuse kohta meil hetkel detailset infot ei ole, aga subjektiivselt võiks öelda, et tegemist on madala volatiilsusega slotiga

Karvased sümbolid

Sümbolid mängus on samad nagu olid ka sarjas – Juhan Parts, Indrek Tarand, Jürgen Ligi, Igor Gräzin, Evelin Ilves, ja siis loomad – koer, siga, hunt, ja rebane. Kõige kõvem mees selles pundis on Parts, ehk siis tema annab kõige-kõige suuremaid väljamakseid. Igaks juhuks tuleks ära mainida, et sarjas endas oli muidugi tegelasi veel – n-ö põhikoosseisu kuulus kokku 24 tegelast.

Samuti on mängus Wild ehk asendussümbolid, ning Mystery Win sümbol. Mystery win sümbol võib aktiveerida pärast mistahes mittevõitnud keerutust, ja annab sulle kuni 20x võidukordaja sinu panusele.

Tasuta keerutused

Mängus on olemas ka tasuta keerutuste funktsioon, milleni jõudmiseks on sul vaja saada esimesele ja viiendale rullikule tasuta spinnide sümbol. See annab sulle 7 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste ajal on nii esimene kui viies rullik kaetud wild sümbolitega.

Pehmed ja Karvased tasuta keerutuste funktsioon

Kui mõnes slotis on tasuta keerutuste ajal võimalik võita ka uusi tasuta keerutusi, siis Pehmetes ja Karvastes see võimalik ei ole.

Boonusmängud

Pehmete ja Karvaste slotis on selline lihtne, loogiline, ja olgem ausad, kiire, boonusmäng. Mittevõitnud keerutuse korral võib mõnele rullikule sattuda Mystery Win sümbol, mille järel avatakse õnneratas, kus saad X suurusega auhinna, mille suurus võib olla kuni 20x sinu panuse suurus.

Pehmed ja karvased boonusmäng

Mängi Pehmeid ja Karvaseid Pafis


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...