Osale Eestis Meistrivõistlustel pokkeris siit

Pilet Eesti pokkeri meistrivõistlustele

Aprillikuus toimuvad Eesti Meistrivõistlused pokkeris. Nüüdsest algavad aga satelliitturniirid, et saaksid võistlustele soodsamalt või hoopis tasuta pääsme. Triobeti pokkerituba korraldab erinevaid satelliitturniire ja kampaaniaid, mille kaudu on võimalik meistrivõistlustele pilet saada. Tutvu turniiridega SIIN.Satelliitturniirid toimuvad alates 20.11.2015 kuni 04.04.2016. Need turniirid on lihtsad ja osavõtumaks soodne. Triobet garanteerib läbi sateliitturniiride ja kampaaniate vähemalt 25 000€ eest pileteid Eesti pokkeri meistrivõistlustele.

Teeni Triobetiga liitudes 100€

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit mängu tutvustust
Loe siit videosloti tutvustust
Loe siit mänguautomaadi tutvustust

Starburst

Gonzo's Quest

Mega Fortune Dreams

Neon Staxx

MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...