Pakkumine on lõppenud

Liitu Chanzi slotiturniiriga

Play’n Go turniirid Chanz kasiinos

Sellel nädalal on võimalik Chanz kasiinos osaleda kahel eksklusiivsel turniiril, kus on võimalik võita rahalisi auhindu. Ja mis kõige parem – võitudel läbimängimise nõue puudub täielikult.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Esimene turniir algab 28.septembril ja kestab kuni 30.septembrini ning teine turniir algab 1. oktoobril ja kestab kuni 3. oktoobrini.

Selleks, et turniiril osaleda, ei ole vaja teha midagi muud kui mängida ühel või mitmel valitud slottidest ja seal ühe keerutusega teistest mängijatest suurem võit saada. Sinu panuse suurus ei oma edetabelis tähtsust. Oluline on võidu suurus võrdluses sinu panuse suurusega.

Turniiril osalevad mängud on Octopus Treasure, Feline Fury ja alates 1. oktoobrist ka Reactoonz 2.

Turniirist osa võtmisel peab sinu minimaalne panus olema vähemalt 0,10€. Samas võib mängu enda minimaalne panus olla 0,20€, nii et vaid 0,10€ eest kõiki valitud mänge mängida ei saa.

Auhindu jagub kümnele suurima võidu saanud mängijale. Esikoht saab 200€, teine koht 100€, kolmas 50€ ja 4.-10. koht 20€.

Enda positsiooni edetabelis näed alati kvalifitseeruvate mängude avamisel mängu üleval vasakus servas.

Liitu Play’n Go kampaaniaga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...