Põhjused, miks jõulud varakult Pafi jõudsid

Pafi 15. veebis tegutsemise sünnipäev on olnud ettearvamatult ja hoomamatult hea, sest õnn on naeratanud mängijatele ja ettevõtte tublit tööd on kiidetud kõige vastutustundlikuma mängude korraldaja tiitliga.

Soome daam võitis Pafi sünnipäeval üle 780 000 euro

Kolmas detsember algas rõõmuhõiskega, kui üks naine Helsingist Arabian Nights slotimängus 5 eurose panusega 782 962 eurot võitis. See on Pafi ajaloos suuruselt seitsmes võit. 3. detsembril tähistas Paf.com ühtlasi 15 aasta täitumist veebis.Pafi mängija võitis Supertoto 14 jackpotiga kokku üle 98 000 euro

6. detsembril võitis 30. eluaastates Pafi mängija Supertoto 14 jackpot'i, tehes 14 õige ennustusega puhta töö. 14 õige ennustuse eest võitis ta 97 010,99 eurot. Kui auhinnale lisati tema võidud 13, 12 ja 11 õige ennustuse eest, siis oli võidusumma kokku 98 454,74 eurot. Oli see alles ennustamine!

Kuu kolmas jackpot võideti Paf Bingo Variant mängus

Arabian Nightsi ja Supertoto 14 võitudega samal nädalavahetusel võideti jackpot ka mängus Paf Bingo Variant. Varajastel hommikutundidel sai võidu üliõnnelik naine, kel on suur pere. Ta äratas oma abikaasa üles, jagamaks uudist, et ta võitis just 24 450,23 eurot.

Pafi jõulukalender on populaarsem kui kunagi varem

Pafi jõulukalender on iga-aastane sündmus, mida ootavad pikisilmi kõik, kes on Pafiga vähegi seotud. Sel aastal tegi kasiino sellest omaette väikese lõbusa mängu, kus igapäevastes kraapekaartide akendes on üle 12 000 auhinna. See on tavalisega võrreldes nii teistsugune, aga see-eest läbi aegade populaarseim kalender.

Kui soovid Pafi jõulukalendrist osa saada, siis veel on aega. Esmalt tuleb sul aga endale Pafi kasutajakonto luua, saad seda teha alloleva lingi kaudu.

Loon endale Pafi konto

Paf võitis kõige vastutustundlikuma mängude korraldaja tiitli

Novembri lõpus nimetas rahvusvaheline kaubandusajakiri eGaming Review Pafi 2014. aastal sotsiaalselt kõige vastutustundlikumaks teenusepakkujaks internetimängude valdkonnas. Selles pole küll hea õnnega tegu, vaid tegu on teadliku tööga Pafi meeskonna poolt.

Palju õnne ka Eestikasiino.com poolt!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...