Pokerstarsi arvustus: uuele mängijale tasuta 30$ või $600 boonus

Pokerstars on nüüdseks eeestlastele juba suhteliselt tuntud pokkerituba, tõenäoliselt on tegemist maailma kõige tuntuma pokkeritoaga üldse. Pokerstars loodi 2001. aastal Costa Rical ning hetkel kuulub Pokerstars The Stars Group alla. Tegemist on Kanada ettevõttega, mille peakonto asub Torontos.

Pokerstars omab Eestis tegutsemiseks vajalikku litsentsi ja igal suvalisel hetkel võib sealt leida kümneid kuni isegi sadu tuhandeid mängijaid ja sellest lähtuvalt ka iga panusetasemega rahalaudu ja hulgaliselt erineva sissemaksega pidevalt algavaid turniire. Samuti paistab Pokerstars silma maailma ühe parima pokkeritarkvaraga. Ja seda mitte lähtuvalt kellegi teise arvamusest, vaid lähtuvalt meie enda personaalsest kogemusest.

Pokerstarsi kiirülevaade

Mänguvalik

Pokerstars pakub pokkerimängijatele suurt mängude valikut, mille hulka kuuluvad näiteks:

 • Texas hold 'em
 • Omaha
 • Omaha Hi/Lo (8 or Better)
 • Courchevel
 • Stud
 • Stud Hi/Lo (8 or Better)
 • Razz
 • Five-card draw
 • 2-7 Triple Draw & 2-7 Single Draw
 • Badugi
 • HORSE
 • HOSE
 • Mixed Hold'em
 • Mixed Omaha Hi/Lo
 • Triple Stud
 • 8-Game Mix

Pea kõiki neist on võimalik mängida nii rahalaudades kui ka turniiridel.

Tervitusboonus

Jah, 30$ või 100% kuni $600

VIP Programm

Jah.

Maksevõimalused

Trustly
Rapid
Krediitkaart (Visa, Mastercard)
MuchBetter
Skrill
Neteller
WebMoney

Klienditugi

E-posti vorm

Mobiilirakendused

Jah, mobiilirakendus on olemas nii Android kui ka iOS seadmetel mängimiseks.

Minimaalne sissemakse

$10

Minimaalne väljamakse

$10

Eesti litsents

Jah

Pokerstarsi tervitusboonus - $30 tasuta mängukrediiti

Pokerstars annab uutele mängijatele 30$ mängukrediiti, mille saamiseks on vaja teha vaid 20$ sissemakse kasutades Pokerstarsi boonuskoodi THIRTY. Mängukrediit ei jõua sinu kontole koheselt, vaid jagatakse kuue esimese päeva peale.

Pokerstars tasuta mängukrediit

Mängukrediit jaguneb nende päevade vahel järgmiselt:

 1. päev – 10x0.50$ Spin & Go piletit
 2. päev – 5x$1 Spin & Go piletit
 3. päev - 5x$1 Spin & Go piletit
 4. päev - $5 boonusraha
 5. päev - 5x$1 Spin & Go piletit
 6. päev - $5 boonusraha

Kõik saadavad Spin & Go piletid tuleb ära kasutada 21 päeva jooksul pärast nende saamist.

Pokerstarsi esimese sissemakse boonus - 100% kuni 600 dollarit

Kui $30 sind aga ei rahulda ja sooviksid saada suuremat pokkeriboonust, siis on sul võimalik oma esimese sissemakse jaoks valida aga just see 100% sissemakse boonus.

Pokerstars sissemakse boonus

Antud 100% kuni 600 dollarit boonuse saamiseks tuleb teha esimene sissemakse kasutades Pokerstarsi boonuskoodi EE100. Sama boonuskoodiga on võimalik teha esimese 60 päeva jooksul kuni kolm sissemakset.

See boonus ei jõua sinu kontole koheselt, vaid selleks on vaja mängida. Iga mängimisel makstud $1 eest saad 5 boonuspunkti ning iga 180 boonuspunkti kokkusaamisel vabatatakse sinu kontole $10.

Boonuse vabastamiseks on sul aega neli kuud, pärast seda see boonus aegub.

Pokerstarsi muud pakkumised

Pokerstarsis on pidevalt käimas ka mitmeid muid kampaaniaid – alates Spin & Go turniiridest kuni kõige muuni.

Aeg-ajalt saadab Pokerstars mängijatele e-posti teel ka sissemakseboonuseid, mille puhul näiteks 40 dollari suuruse sissemakse tegemisel saad 10 dollarit lisaks.

Erinevaid pakkumisi teeb Pokerstars pidevalt ja mõnikord ei reklaami nad oma lehel neid avalikult, vaid teevadki pakkumisi just olemasolevatele mängijatele e-posti kaudu.

Pokerstarsi lojaalsusprogramm

Iga Pokerstarsis mängitud käe või turniiri eest maksad sa ka reiki. Ning reigi maksmisel kogud sa lojaalsuspunkte. Kindla loojaalsuspunktide summa kokkusaamisel saad sa aardelaeka, mille avamisel võid sa saada nii lojaalsuspunkte, turniiripileteid kui ka raha.

Samuti teeb Pokerstars mõnikord selliseid pakkumisi, kus näiteks mingi kindla arvu lojaalsuspunktide kokkukogumisel saad sa auhinnaks $80. Ning sellel rahal siis loomulikult lisa-läbimängimise nõuded puuduvad.

Üldiselt peab muidugi ütlema, et kuigi Pokerstarsil on lojaalsusprogramm olemas, siis reeglina see just üliäge ei ole ja ainult sellepärast keegi sinna mängima tõenäoliselt ei läheks. Küll aga on Pokerstarsi lojaalsusprogramm tõenäoliselt üks nende väga vähestest psiut negatiivsematest külgedest.

Mänguvalik

Pokerstars pakub mängijatele võimalust mängida pea kõiki pokkeri variatsioone. Võimalik on mängida mänge Texas hold 'em (nii limit, No limit, kui ka Pot limit), Omaha, Omaha Hi/Lo (8 or Better), Courchevel, Stud, Stud Hi/Lo (8 or Better), Razz, Five-card draw, 2-7 Triple Draw & 2-7 Single Draw, Badugi, HORSE, HOSE, ning samuti erinevate nende mängude kooslusi.

Ja neid saab mängida nii rahalaudades kui ka turniiridest osa võttes.

Pokerstarsi tarkvara ja mänguvalik

Lisaks on võimalik osaleda ka Spin & Go kiirturniiridel, kus sa võid võita 10 000x oma sissemakse või isegi rohkem ja seda vaid kolme inimesega turniiril. Sellest aga lähemalt juba varsti.

Laudade suurused varieeruvad kahest kuni kümne mängijani ning valida on võimalik ka täiesti erinevate mängukiiruste vahel.

Järgnevalt vaatamegi kõiki erinevaid mängutüüpe.

Rahalauad

Pokerstarsis on massiivne hulk erinevaid rahalaudu, mille limiidid algavad kõigest $0.02/0.04-st ja mõndade mängude puhul lähevad välja kuni $1000/$2000-ni. Võimalus on valida väga erinevate pokkerivariatsioonide hulgast, olgu selleks siis Texas Hold’em, Omaha, Stud, või Draw mängud. Samuti on võimalik valida erinevate laua suuruste vahel – alatest heads-up mängust kuni 10-kohaliste laudadeni.

Lisaks tavakiirusega mängudele on võimalik mängida ka ZOOM pokkerit, mis tähendab seda, et kohe kui sa ühe käe oled lõpetanud, saadetakse sind järgmisse lauda järgmist kätt mängima.

Turniirid

Pokerstarsi pokkeriturniiride valik on võimas. Sissemaksete suurused/turniiride hinnad algavad vaid sentidest ja lisaks on olemas ka lojaalsuspunktide turniirid ja freerollid. Kõrgemad turniiride sissemaksed võivad ulatuda ka tuhandete dollariteni.

Turniiritüüpe on on samuti väga erinevaid ja nendest juba järgmiseks. Eelnevalt peaks veel ära mainima, et mõnikord võib mitu turniiritüüpi ka omavahel segatud olla. Näiteks garanteeritud auhinnafondiga pearahaga turniir, mida mängitakse ZOOM formaadis.

Tavalised (KO) turniirid

Tavalised turniirid on kõige tüüpilisemad pokkeriturniirid, kus mängimiseks tuleb ennast turniiri sisse osta ja mängida seni kuni keegi su turniirilt välja lööb. Mingi osa, umbkaudu 10% sinu sissemaksest läheb reigiks, ja ülejäänust moodustub turniiri auhinnafond, mis jagatakse siis kindlaks määratud arvu parimate mängijate vahel.

Garanteeritud auhinnafondiga turniirid

Garanteeritud auhinnafondiga turniir tähendab seda, et olenemata turniiril osalejate arvust ning nende sissemaksetest kokku tulnud summast on turniiril garanteeritud minimaalne auhinnafond.

Siinkohal tuleks küll ära mainida, et tänu Pokerstarsi mängijate arvule läheb tegelik auhinnafond pea alati garanteeritust suuremaks, seega Pokerstarsi puhul see garantii ei ole just liiga oluline.

Bounty ehk pearahaga turniirid

Pokerstarsi pearahaga turniiridel läheb pool (50%) sinu sissemakstud summast sinu pearahaks ja ülejäänud pool tavapärasesse auhinnafondi. Samas see protsent võib olenevalt konkreetsest turniirist varieeruda. Praegu katsetatakse ka 30% pearahaga turniire.

Pokerstarsis on pea kõik pearahaga turniirid progressiivse pearahaga turniirid, ehk siis pool mängija pearahast makstakse tema välja löönud mängijale ning ülejäänud poole võrra suureneb selle võitnud mängija enda pearaha. Ehk siis kui mängu alguses võib sinu pearaha olla näiteks 5 dollarit, siis jõudes turniiril viimaste mängijate hulka, võib sinu pearaha küündida ka sadade dollariteni. Juhul kui sa turniiri võidad, jõuab sinu kontole lõpuks ka sinu enda pearaha.

Lisaks on Pokerstarsis ka Total KO pearaga turniirid, ehk siis kus kogu sinu sissemakse läheb pearahaks ja turniiril tavapärane auhinnafond puudub täielikult.

Zoom turniirid

Zoom turniirid on ülikiired turniirid, kus lõpetades ühe käe mängimise saadetakse sind koheselt järgmisse lauda uut kätt mängima. Selle formaadi plussiks on see, et sa ei pea teiste järgi kaua ootama. Samas tähendab ühest lauast pidevalt teise hüppamine ka seda, et oma vastaseid ja nende mängustiile sul tundma õppida ei ole võimalik.

Rebuy turniirid ehk lisa-sisseostuga turniirid

Mõned turniirid annavad võimaluse mängust väljalangemisel ennast turniirile koheselt uuesti sisse osta, ning sellistel turniiridel on tavaliselt juurdeostu faasi lõppedes võimalik osta juurde veel üks rebuy, mida nimetatakse add-on’iks.

Kui mitu korda sa ennast uuesti turniiri osta saad oleneb konkreetsest turniirist. Samuti on mõnes turniiris Add-on’i suurus suurem kui tavapärase juurdeostu puhul.

Satelliidid

Satelliidid annavad mängijatele mängida turniire vaid väikse summa eest – ning võitjad ei võida mitte raha vaid pileti suurema sisseostuga turniirile.

Sit & Go turniirid

Need on turniirid, mis algavad siis kui kindel arv osalejaid on registreerunud. Tegemist võib olla vaid ühe laua Sit & Go’ga, aga mängijate arv võib olla ka sadades.

Samuti on olemas mõned Sit & Go turniirid, mis algavad siis kui kindel arv mängijaid on registreerunud, aga neil on ka hiline registreerimine lubatud. Hiline registreerimine on reeglina tavapärane kõikide teiste turniiride puhul, v.a. Sit & Go ja Spin & Go.

Spin & Go turniirid

Spin & Go turniirid on kolme mängijaga kiirturniirid, mis kestavad vaid minuteid, ning mille auhinnafond võib ulatuda ka 10 000 kordse sissemakse summani. Samas võib see olla ka vaid kahekordne sissemakse summa – see on ka kõige tõenäolisem. Auhinnafondi suurus valitakse juhuslikkuse alusel alles Spin & Go turniiri alguses.

Muud turniirid

Lisaks leiab Pokerstarsist ka mitmeid teisi turniire nagu Fusion turniirid, suurema algstacking turniirid, ajaturniirid jms.

Sisse- ja väljamaksed

Sisse- ja väljamaksete tegemiseks on Pokerstarsis võimalik kasutada mitut erinevat meetodit. Sissemaksed on loomulikult kiired nagu kõigi kasiinode puhul, väljamaksed olid alles hiljuti tihtipeale momentaansed, aga nüüd võiks igaks juhuks arvestada kuni 72 tunniga.

Lisaks tuleks arvesse võtta, et tavaliselt on võimalik teha väljamakse minimaalselt 24 või isegi 48 tundi pärast sinu viimast sissemakset.

Minimaalne sisse- ja väljamakse

Miinimumid sõltuvad täpsemast maksemeetodist, küll aga on kõige minimaalsem võimalik sissemakse $10 ja kõige minimaalsem võimalik väljamakse samuti $10.

Maskeviisid

Makseviis Tüüp Minimaalne sissemakse Minimaalne väljamakse Väljamakse aeg

Visa, Mastercard

Krediitkaart

$10

$100

Kuni 72h

Trustly/pangaülekanne

Kiirmakse

$10

$100

Kuni 72h

Skrill E-rahakott

$10

$10

Kuni 72h

Neteller E-rahakott

$10

$10

Kuni 72h

Rapid E-rahakott

$10

$10

Kuni 72h

Muchbetter E-rahakott

$10

$10

Kuni 72h

Webmoney E-rahakott

$10

$10

Kuni 72h

Antud tabelis välja toodud minimaalsed sisse- ja väljamaksed võivad varieeruda, kuna mõnikord võib Pokerstars sätestada ka pisut teistsuguseid miinimume.

Pokerstarsi tarkvara ja kasutajasõbralikkus

Pokerstarsi tarkvara on väga kasutajasõbralik. Olenemata sellest, milliseid rahalaudu või turniire sa otsid, kõik on väga lihtsalt leitav. Kuna erinevaid laudu ja turniire on on erinevatel vahekaartidel väga palju, siis on võimalik alati kõike ka filtreerida ka kas mängu, laua suuruse, panuste või millegi muu järgi.

Pokerstars filtrid

Samuti on võimalik mängijal muuta ka pokkerilaua disaini, selleks on olemas väga palju erinevaid kujundusi.

Mängimine mobiilis

Mobiilis mängimiseks on võimalik alla laadida Pokerstarsi mobiilirakendus, millest on eraldi versioon olemas nii Android kui iOS seadmete jaoks.

Pokerstarsi mobiilirakenduse kasutamine on üsna mugav – samas kuna tegemist on siiski pokkeriga, siis mitut turniiri me samal ajal telefoni mängida ei soovita. Seda on siiski tuntuvalt mugavam teha arvuti kaudu.

Klienditugi

Pokerstarsi klienditoega ühenduse saamiseks tuleb avada Pokerstarsi pokkeriklient, ning kõige alumisel parempoolsel nupul vajutades Abi viide üles leida. Ning sealt leiab vormi, mille kaudu saab Pokerstarsiga ühendust võtta. Hetkel tundub see olevat ainuke võimalus nende klienditoega ühendumiseks.

Konto loomine

Pokerstars konto loomine

Suundu Pokerstarsi lehel, seejärel lae alla Pokerstarsi tarkvara. Pärast tarkvara alla laadimist ja esmast avamist näed sisselogimise akent. Selle alumises ääres on viide uue konto loomiseks.

Vastutustundlik mängimine

Pokerstarsis on võimalik seada endale sisse iganädalane sissemakselimiit, millele on võimalik ligi pääseda Seadete (Tools) alt.

Vastutustundlik mängimine Pokerstarsis

Seal on võimalik lisaks sissemakse limiidile enda jaoks paika panna ka maksimaalsed rahalaudade limiidid ning samuti eraldi maksimaalne mitme laua turniiri ja Sit & Go turniiri sisseostu summa.

Mängimise ajalimiiti on võimalik seada 24 tunni kohta. Arusaadavalt, kui sul turniir on käimas ja ajalimiit läbi saab, siis turniiri on sul võimalik edasi mängida, küll aga pole sul võimalik ühtki uut mängu avada.

Ning loomulikult on võimalik ennast ka kuni kuueks kuuks Pokerstarsist blokeerida. Sel ajal ei ole sul võimalik oma kontole sisse logida.

Turvalisus, privaatsus, ja aus mäng

Pokerstars on nüüdseks juba tegutsenud ligemale 20 aastat ja tegemist on väga professionaalse ettevõttega, mis pakub turvalist ja ausat mängukogemust. Küll aga on Pokerstarsis väga palju häid mängijaid, mistõttu on ka palju neid kes neid pettuses süüdistavad. See aga ei tähenda kindlasti seda, et nad ka tegelikult petaksid. Pokerstars võtab reiki iga turniiri sissemakse pealt ja samuti maksavad mängijad reiki ka rahalauas mängimise pealt, ning arvestades Pokerstarsi mängijate arvu pole petmisega vahelejäämiseks neil mitte mingit motivatsiooni.

Pokerstars: meie hinnang

Pokerstars on üks maailma kõige suurematet ja populaarsematest pokkeritubadest, ning mängimiseks on loodud väga kasutajasõbralik pokkeritarkvara. Samuti on mängida võimalik pidevalt kümneid ja kümneid turniire ja seda igal erineval sisseostu tasemel. Seda tänu sellele, et igal suvalisel hetkel on Pokerstarsis mängimas kümneid tuhandeid mängijaid.

Uutele mängijatele on Pokerstarsil ka väga hea $30 tasuta raha ja turniiripiletite pakkumine, iganädalsed miljoni euro suuruse auhinnafondiga turniirid, hunnikutes WSOP satelliite, tasemel mobiilirakendus, mis töötab nii Android kui ka iOS seadmete peal, ja seal on võimalik mängida väga palju erinevaid pokkerivariatsioone.

Negatiivse poole pealt võiks mainida kliendituge, millega saab ühendust vaid pokkeritarkavaras leitava vormi kaudu. Samuti võiks negatiivse poole pealt ära mainida üsna hea keskmise mängijate taseme, mis teeb võitmise pisut keerulisemaks.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...