Mängi rahamängu laudades ja saa oma osa 50 000 eurosest auhinnast

Rahamängudes läheb jagamisele 50 000€

Unibeti rahamängu laudades läheb jagamisele 50 000€. Selleks, et võita oma osa suurest auhinnafondist, ei tarvitse teha muud, kui logida oma kasutajakontole või liituda Unibeti kasiinoga ning nautida pärisraha panustega pokkerit. Auhinna võitmiseks pead olema juhuslikult loositud cash game'i lauas.Kuidas loosis osaleda?

  • Külasta Unibeti kasiinot SIIT
  • Logi kasutajaga sisse või ava konto
  • Mängi pokkeri cash game laudades
  • Kui ekraanile ilmub Prize Drop ehk auhinnasaju ikoon
  • Saad automaatselt oma osa auhinnast
  • Auhinnaks on raha ja turniiride piletid

Unibetiga liitudes saad 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eestikasiino.com