Pakkumine on lõppenud

Osale OlyBeti Cashgame reigirallil


Pokkeritoa rahalauas läheb jagamisele 4000 eurot

OlyBeti pokkeritoa rahalaudades toimub festival, mille auhinnafondis on 4000€. Osalemiseks ei tule teha muud, kui mängida kasiino pokkeritoa rahalaudades ja püsida oma tulemustega TOP 13 edetabelis. Nimelt teenid iga 10€ reigitud käe eest ühe punkti ning iga 200 käe eest, mille eest on makstud rake, ühe punkti. Iga päev läheb punktiarvestusse maksimaalselt 1000 reigitud kätt.Sul ei ole veel OlyBetis kontot?

OlyBet tervitab uusi liitujaid 500€ boonusega. Boonus vabaneb osade kaupa pärisrahaks, kui mängid pokkeri pärisraha mänge ning kogud lojaalsuspunkte.

Boonus vabaneb osakutena järgnevalt:

  • Esimene 10€ boonust vabaneb 1€ kaupa. Iga 1€ vabastamiseks tuleb koguda 187,5 lojaalsuspunkti
  • Järgmine 90€ boonust vabaneb 5€ kaupa. Iga 5€ vabastamiseks tuleb koguda 934,5 lojaalsuspunkti
  • Ülejäänud 400€ boonust vabaneb 10€ kaupa. Iga10 € vabastamiseks tuleb koguda 1869 lojaalsuspunkti

1€ makstud reigi eest teenid sõltuvalt VIP tasemest kuni 48 lojaalsuspunkti.

REGISTREERU CASHGAME FESTIVALILE SIIN

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...