Pakkumine on lõppenud

Mängi Unibetis tasuta bingot ja võida raha


Proovi Unibetis tasuta bingot ja võida 100 000€

Unibetis on uus bingo tarkvara, mille jackpotid on vaid paari nädalaga küündinud 100 000€ -ni. Kasiino pakub sulle võimalust tasuta bingot igal õhtul tund aega proovida.Kuidas mängida tasuta bingot?

  • Külasta Unibeti kasiinot SIIT
  • Registreeri end kasutajaks
  • Mine bingotoa lobby'sse ja vajuta "My Bingo" valikul
  • Vali endale chati nimi ja sisene Beginner Room bingotuppa
  • Beginners Room on saadaval iga päev kell 19:00-20:00

Kõik tasuta mängude jooksul saadud võidud makstakse välja bingo boonusvautšeritena, mida saab kasutada bingo piletite ostmiseks ning mini-mängudel keerutamiseks.

Saa liitudes 100€ boonust ja 5 tasuta spinni

Iga Unibetiga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i
Starburst videoslotil.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

MÄNGI TASUTA BINGOT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...