Pakkumine on lõppenudProovi uut mängu OMG Kittens ja saa preemiaraha

Mariast leiad järgneva kümne päeva jooksul iga päev ühe erilise väljakutse. Täna saad proovida uhiuut OMG Kittens videoslotti nii, et teenid preemiaraha. Kui naudid mängu 50 euro eest, ootab sind koheselt sinu kontol lisaks 10 eurot preemiaraha.Kuidas preemiaraha saada?

  • Hakka Mariakaks
  • Logi oma kontoga sisse
  • Aktiveeri boonuspakkumine oma konto alt
  • Mängi OMG Kittens slotti 50 euro eest
  • Saad koheselt 10 eurot preemiaraha

Kui sa ei ole veel Mariakate hulgas, siis ootab sind lisaks kopsakas, kuni 100 eurone tervitusboonus ja 50 tasuta keerutust keerutust Starburst slotil.

Juba homme on võimalik avada uus pilv koos uue põneva väljakutse ja suurte võitudega!

Liitu Mariakatega siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...