Pakkumine on lõppenud

Proovi Pafis tasuta Quick Draw bingot

Proovi tasuta Pafi uut Quick Draw Bingot

Proovi tasuta piletiga Pafi uhiuut Quick Draw Bingot. Tegu on tempoka mänguga, mille pilet on 20 eurosenti. Sellel paar minutit kestval mängul on üks rida ja 35 numbrit ning automaatse piletiostu funktsioon, mis teeb mängu kättesaadavaks nii arvutis kui ka mobiilses Pafis. Nii saad mängida just siis, kui sulle sobib ning oled asukohast sõltumatu.Kuidas saada tasuta Quick Draw bingo pilet?

  • Külasta Pafi kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse
  • Ava Quick Draw Bingo mäng
  • Kasiino kingib sulle tasuta pileti

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa
Loe siit tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...