KingsWinis on valik uusi ja põnevaid videoslotte


Proovi uusi ja põnevaid videoslotte

Kingswin kasiinosse on jõudnud hulgaliselt uusi mänge nagu näiteks NetEnti Neon Staxx, Chain Mail, Ragnarök, Hot as Hades, mida tasub järele proovida. Heaks uudiseks on see, et Eestikasiino kaudu KingsWiniga liitudes ootavad sind tavapärase 20 tasuta spinni asemel suisa 30 eksklusiivset tasuta keerutust ja kuni 200€ tervitusboonus.Sul ei ole veel KingsWini kasutajat?

Nagu öeldud kingib KingsWin Eestikasiino mängijatele eksklusiivselt 30 tasuta spinni mängudes Tomb Raider II: Secret of the Sword ja Gold Factory. Kasiino annab samuti 100% boonust kuni 200€ väärtuses.

100% boonuse ja tasuta spinnid saad kätte väga lihtsalt:

  • Külasta KingsWini
  • Vajuta „Sissemakse“ nuppu lehe lõpus
  • Loo kasutajakonto
  • Tee vähemalt 20€ suurune sissemakse

Boonus ilmub sinu kontole koheselt, lisaks saad tasuta keerutused kätte kas järgmisel päeval või kui kontakteerud kasutajatoega ning teavitad neid sissemaksest, siis ka kiiremini.

TEE SIIT SISSEMAKSE


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...