Kasseeri oma tasuta spinnid Draculas

Proovi Dracula slotikat 5 tasuta spinniga

Maria kasiino kingib sulle viis tasuta keerutust, et saaksid hirmu trotsides uue Dracula slotika riskivabalt järele proovida. Selleks tuleb sul hakata Maria kasutajaks või kui sul on juba konto olemas, siis on oluline, et oleksid viimase kolme kuu jooksul vähemalt ühe sissemakse teinud.Kuidas saada tasuta keerutusi?

  • Logi oma kontole sisse
  • Ava Dracula slotikas
  • Naudi enne südaööd tasuta spinne

Kui sul ei ole veel Maria kasiino kontot, siis saad selle luua siin. Maria duubeldab sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

Pane tähele, et tasuta spinnidest saadud võidud muutuvad boonusrahaks, mida tuleb enne väljavõtmist 30 päeva jooksul 30 korda läbi mängida.

Mis mäng on Dracula?

Dracula on viie rullikuga 40-realine videomänguautomaat, kus võid hirmu trotsides saada vägevaid võite. Mängus on enneolematu nahkhiire-funktsioon, mille tulemusena vallutab nahkhiirteks muundunud Dracula rullikud ning muudab nende peatudes rullikutel olevaid sümboleid. Lisaks võid mängu jooksul kogeda nii tasuta spinne, asendussümbolite võite, stacked-funktsiooni ning stacked wilds-funktsiooni.

LIITU MARIAGA SIIN


Eestikasiino.com