Proovi uut Rabbit in The Hat videoslotti


Rabbit in The Hat - püüa jänest kübaras

Rabbit in The Hat on uusim Microgamingu videoslot. Teiste viimasel ajal ilmunud mustkunsti teemaliste mängude, nagu Dynamo ja Troy, kõrval pakub käesolev videoslot lisaks meelelahutuslikule mängukäigule veel lahedat ja omapäraselt lihtsat boonuslahendust.

Rabbit in The Hat on saadaval Maria Casinos, Optibetis ja Pafis nii ajaviiteks mängimiseks kui soovi korral reaalse raha peale keerutamiseks.Mängust lähemalt

Rabbit in The Hat on viie rulliku ja vaid üheksa fikseeritud võiduliiniga videoslot Microgamingult, mida iseloomustavad rohked tasuta keerutused, erinevad maagilised kübarad ning virnastuvad asendussümbolid. Kogu värvirohke afäär maagiaga on sätitud ornamentidega lava taustal, mille paremas ääres hulgub ringi mustkunstnik ise, oodates hetke, mil saaks oma võlukepikesega võidud soovijateni toimetada.

Tootja: Microgaming
Rullikud: 5
Võiduliinid: 9
Boonusmäng: Jah
Progressiivne: Ei
Asendussümbol: Jah
Hajussümbol: Jah
Automaatmäng: Jah
Kordajad: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Panusevahemik: 0.01 - 0.2€
Jackpot: 90000 münti
Mängija tasuvus: 96.61%

Mängus on kuus kõrgemat sümbolit - maag, kaunis assistent, maagi kübar, lukustatud kirst, roosa jänes ja noaviske märklaud. Madalamateks väärtusteks on kaardisümbolid 9, 10, J, Q, K ja A.

Asendussümboliks on maagi kübar ning see asendab kõiki teisi sümboleid ning võib teenida hiigelvõidu ehk kümne tuhande kordse panuse, kui sul õnnestub saada viis kübarat aktiivsele võiduliinile. 

Boonuslahendused

Maagi Kübara boonuslahendus

Käesolevas mängus on boonusmängu tuumaks suvaliselt rullikutele ilmuvad kübarad. Mängus on neli täiesti omamoodi kübarat, mis ilmuvad viienda rulliku peale ning liiguvad iga keerutusega ühe rulli võrra vasakule, kuni kukuvad üle ääre mängust välja.

Kui aga juhtub rullil, mille kohal parjasti kübar asub, ilmuma asendussümbol, käivitub vastav boonusmäng. Neli erinevat kübarat tähendavad järgmiseid valikuid boonusmängudes:

  • Asendussümbolid - terve rull kübara all muutub virnastatud asendussümoliteks
  • Rahakübar - mängijale kingitakse rahaline võit vastavalt tehtud panusele
  • Müstiline kübar - mängijale kingitakse üks kolmest ülal olevast variandist

Tasuta keerutused

Mängijale kingitakse tasuta keerutused vastavalt kübaral olevale arvule ulatudes sedasi kuni 50 tasuta spinnini. Samuti ilmuvad kübarad ka tasuta keerutuste ajal rullikute kohale ning võidavad, kui rullil ilmub asendussümbol.

Kokkuvõte

Maagi Kübara erilahendus hoiab üleval läbi terve mängu tunnet, et kohe on midagi juhtumas ning on tõepoolest nii, et rahalisi auhindu on pigem võimalik saada boonusmängudes, kui baasmängus. Väga lõbus ning hästi teostatud mäng, mida soovitmae kindlasti ise järele proovida.

PROOVI VIDEOSLOTTI SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...