Pakkumine on lõppenud

Mängi Unibetis bingot ja võida raha


Võida bingos õnnenumbriga raha

Unibetis toimub 1000€ loos, kus raha läheb jagamisele kõigi päris raha eest panuseid teinud bingo mängijatele, kelle õnnenumber loositakse. Sellel nädalal on osalemiseks tarvis panustada vähemalt 5€ Eestis loodud bingo The King Stones minimängus.Kuidas osaleda bingo loosis?

Iganädalases loosis osalemiseks vali oma õnnenumber ning täida allolevad tingimused.

  • Külasta Unibeti veebikasiinot SIIT
  • Mine Bingo lehele ja vali MinuBingo
  • Vali oma õnnenumber 
  • Tee vähemalt 5€ panus The King Stones bingo mängus
  • Võida oma osa 1000 eurosest auhinnarahast
  • Võidud kantakse sinu kontole kohe pärast loosimist

Teeni Unibetiga liitudes 100€ ja viis tasuta spinni

Iga Unibetiga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i Starburst videoslotil.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

MÄNGI BINGOT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...