Pakkumine on lõppenud


Reede ja 13 võib olla õnnepäev - keeruta ja võida!

Inimesed kipuvad arvama, et 13. ja reede tõotab ebaõnne. Sina aga tõesta Pafis Hall of Gods videoslotti keerutades vastupidist. Mängi seda 13 euro eest ja Paf kingib sulle 13 priid spinni, millega nädalavahetusel oma õnn veelkord proovile panna.

Iga keerutus on väärtusega 0.20€. Kõik tasuta keerutuste võidud makstakse sulle välja reaalses raha ja võid võidusummaga teha just seda, mida ise soovid.

Kuidas saada tasuta keerutusi?

Selleks pole tarvis teha muud, kui registreerida end Pafi kasutajaks ning teha oma esimene 13 eurone sissemaks. Nii saad osa ka tervitusboonusest ja tasuta keerutustest.Sinu 13 tasuta keerutust on kättesaadavad alates laupäevast (14.02.2015), kl 13:00 kuni pühapäevani (15.02.2015), kl 23:59.

Kas teadsid, et Pafi käes on Guiness World Record'i sertifikaat, mis anti veebikasiinole ajaloo suurima online jackpoti eest? See lühike klipp näitab, kuidas Pafis maailmarekordi purustamine toimus.Loo Pafi konto siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...