Pakkumine on lõppenudReede ja 13 saavad kõik tasuta spinne

Vanad hiinlased ja vaaraodeaegsed egiptlased ei kahelnud üldse selles, et number 13 toob õnne. Niisamuti on reedene päev olnud eelkristlikus rahvapärimuses armastuse ja rõõmu päev.

Kas võib olla, et 13 ja reede on sinu uus õnnepäev? Anname koostöös Maria kasiinoga sulle võimaluse oma õnn täna 10 tasuta keerutusega Starburst slotil proovile panna. Sul on aega vaid täna, kuni kella 17.00ni.Kuidas saada tasuta keerutusi?

Kasiinoga liitudes ootavad sind lisaks 100% tervitusboonus ja samuti 50 tasuta keerutust Starburst videoslotil. Pane tähele, et kuna tegu on eksklusiivse Eestikasiino.com pakkumisega, mistõttu on oluline, et registreerid end kasutajaks alloleva lingi kaudu.

Liitu Mariakatega siin

Reeglid

  • Tasuta spinnid kehtivad 7 päeva alates aktiveerimisest.
  • Tasuta spinnid aktiveeruvad automaatselt pärast kella 17:00 sisse logimisel ja automaadi avamisel nii arvutis kui ka mobiilis aadressil m.mariacasino.
  • Tasuta spinnidest saadud võidud muutuvad boonusrahaks, mida tuleb enne väljavõtmist 30 päeva jooksul 30 korda läbi mängida.
  • Maria jätab endale õiguse muuta või tühistada antud pakkumine igal ajal.

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...