Reel Steal
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 9
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Loe siit NetEnt'i Reel Steal videosloti tutvustust

Reel Steal GTA'st inspireeritud slot

Reel Steal on Net Entertainment'i videoslotiautomaat, mis on inspireeritud populaarsest Grand Theft Auto mängudesarjast. Kõik alates kirjastiilides, karakteritest kuni taustamuusikana välja on temaatikaga seotud. Reel Steal slotikal keerutades kas naudid mängu kogu täiega või hakkad mõistma, miks GTA nii suurtele massidele sedavõrd palju korda läheb.

Keeruta end Maria Casinos, Unibetis või Pafis 70ndate Ameerikasse tagasi. Kõigis nimetatud veebikasiinodes saad mängu tasuta ajaviiteks proovida või soovi korral päris raha peale panustades mängida.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Reel Steal on viie rulliku ja 9 võidukombinatsiooniga videoslot Rootsi päritolu mängutootjalt Net Entertainment, mida iseloomustavad asendussümbolid, hajussümbolid, kordajad ja tasuta spinnid.

Mäng: Reel Steal
Tootja: NetEnt
Tüüp: Videoslot
Rullikud: 5
Võiduliinid: 9
Boonusmäng: Jah
Tasuta spinnid: Jah
Panusevahemik: 0.09 - 45.00€
Automaatmäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Mängija tasuvus: 95.90%

Boonuslahendused

Tasuta spinnid

Mängu hajussümboliks on pomm. Kui tabad pommi ükskõik, kuskohas teisel, kolmandal, neljandal või riiendal rullikul, saad vastavalt 2-100 kordselt panustatud summa suuruses võidu. Samuti teenib kolme, nelja või viie sellise sümboli tabamine sulle 15, 20 või 25 tasuta spinni koos 5-kordse kordajaga. Tasuta keerutuste ajal ilmuv hajussümbol kingib igal üksikul ilmumisel tasuta spinne juurde.

5-kordse kordajaga asendussümbol

Asendussümboliks on siin mängus auto. See asendab kõiki sümboleid peale hajussümbolite. Ühtlasi toimib see kui 5-kordne kordaja ning tasuta keerutuste ajal suisa 25-kordse kordajana.

Kokkuvõte

Reel Steal videosloti võitude suurused ei ole küll hiiglaslikud, kuid selle tasta spinnide ilmumine ning kordajad on niivõrd fantastilised, et korvavad võidusummad. Tuleb aga tõdeda, et teenisime mängides mõnedki korrad 20 tasuta spinni, ent rahalisi võite me sellega ei saanud.

See üheksa võidukombinatsiooniga mäng meenutab klassikalisi videoslotte ning hoolimata meie vähestest võitudest, võivad need sind sellegipoolest suurelt üllatada. Kahjuks ei saa Reel Steal slotikat mobiilist või tahvlilt mängida, küll aga tasub sellel arvutist keerutada. Kui soovid aga tingimata mobiilil ja väheste riskidega mängida, siis soovitame proovida Playn'Go Enchanted Crystals videoslotti.

MÄNGI SIIN


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...