Panusta Triobetis ja võida reis Barcelonasse


Lenda Barcelonasse Meistrite Liiga mängule

Triobet saadab ühe õnneliku loosivõitja sõbraga Barcelonasse Meistrite Liiga Barcelona ja Roma mängule kaasa elama. Auhinnale lisandub luksuslik 5-tärni hotell, 1000€ reisivautšer ning VIP piletid mängule. Osalemiseks tee järgmise kahe nädala jooksul vähemalt üks mängueelne panus iga päev. Kõik, kes teevad panustamise väljakutse läbi, saavad 10€ tasuta panustamiseks.KUIDAS REISILOOSIS OSALEDA?

Sinu väljakutseks on teha kahe nädala jooksul iga päev vähemalt üks mängueelne panus. Nii võid just sina olla see õnnelik, kes lendab sõbraga Barcelonasse Barcelona ja Roma mängule. Reis toimub 24. novembril.

  • Külasta Triobeti veebikasiinot SIIT
  • Märgi end kampaanias osalejaks
  • Panusta iga päev vahemikus 20. oktoober - 2. november
  • Tee panused enne mängude algust (pre-match)
  • Panusta koefitsendiga vähemalt 1.50
  • Võida peaauhind või saa 10€ tasuta panus

TEENI TRIOBETIGA LIITUDES 100€

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit mängu tutvustust Loe siit videosloti tutvustust Loe siit mänguautomaadi tutvustust

Starburst

Gonzo's Quest

Mega Fortune Dreams

Neon Staxx

MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


eestikasiino.com